Fikret Orman, Türkiye Eski Güzeli Özlem Kaymaz'la Aşk Yaşıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Fikret Orman, Türkiye Eski Güzeli Özlem Kaymaz'la Aşk Yaşıyor

Özel hayatıyla sık sık magazin manşetlerini süsleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye eski güzellerinden Özlem Kaymaz'la yeni bir aşka yelken açtı.

Elde ettiği başarılar kadar özel hayatıyla da sık sık magazin basınında gündem olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Türkiye eski güzellerinden Özlem Kaymaz'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, kaleme aldığı yazıda Fikret Orman ve Özlem Kaymaz aşkının detaylarını yazdı.

İşte Cankurt'un yazısındaki ilgili kısım;

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın aşk hayatındaki hızına yetişebilene aşk olsun! Sedef Orman ile 21 yıllık evliliği biten Fikret Başkan, boşanmanın ardından başımıza hızlı çapkın kesildi! Karda yürüyüp izini belli etmeyen, ünlü-ünsüz pek çok güzelle flört eden Fikret Orman'ın son gözdesi, başarılı bir avukat olan Aylin Surkultay'dı... Öğrendim ki; Fikret Başkan'ın beş ay süren bu aşkı da geçen ay maziye karışmış!

Fikret Orman, Türkiye Eski Güzeli Özlem Kaymaz'la Aşk Yaşıyor

Fikret Başkan, 'Hızlı çapkın' diye yazdığımda itibarına gölge düşürmeye çalıştığımı iddia etse de, asla öyle bir niyetim yok. Çünkü bu sıfatı fazlasıyla hak ediyor!

ATEŞ BACAYI SARMIŞ

İşte ispatı… Sosyete kulislerinde, daha Aylin Surkultay ile aşkının üzeri küllenmeyen Fikret Başkan'ın, 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Hoş, geçen ay iki farklı kişi Orman ile Kaymaz'ı birlikte gördüklerini söylemişti ama yan yana görülen herkese sevgili yakıştırması yapmayı sevmediğim için yazmamıştım. Fakat öğrendim ki, ateş bacayı sarmış!

Fikret Orman, Türkiye Eski Güzeli Özlem Kaymaz'la Aşk Yaşıyor

BİRLİKTE TATİL YAPMIŞLAR

Vodafone Park'taki locasında ağırlamaktan bile çekinmediği Özlem Kaymaz'la geçen hafta Göcek'te birlikte tatil de yapan Fikret Başkan, bakalım bu ilişkisine sahip çıkacak mı, yoksa her zamanki gibi susma veya yalanlama yoluna devam mı edecek...

Fikret Orman, Türkiye Eski Güzeli Özlem Kaymaz'la Aşk Yaşıyor

Haberler.com - Magazin Haberleri

Fikret Orman, Beşiktaş, Türkiye, Kaymaz, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

geberpkk:

capkinfirildak figo

ahmet kasap:

bjk nin taraftarı ve oyunu gerçekten kaliteli, ama teknik heyeti ve yönetimi de bir o kadar kalitesiz ve karaktersiz bence, normal yani bu hareketlerle gündeme gelmeleri :)

bjkli ferhat:

yakışır başkana

Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title