Fikret Karaman Haberleri

Fikret Karaman haber, Fikret Karaman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fikret Karaman - 07.04.2016
"Din ve Trafik" konulu sempozyum başladı
7 Nisan Perşembe günü İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sempozyumun açılış törenine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Ekrem Keleş, Rektör Vekili Prof. Dr. İsmail Özdemir, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman ve çok sayıda akademisyen ile öğrenciler katıldı.
Fikret Karaman - 07.04.2016
Din ve Trafik Sempozyumu
Prof. Dr. Fikret Karaman İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.
Fikret Karaman - 15.03.2016
Mart Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı
Dini hizmetlerde yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla her ay Malatya'nın farklı illerinde düzenlenen İlçe Müftüleri Toplantısı, bu ay Kale ilçesinde yapıldı. Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen' in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Fikret Karaman, ilçe müftüleri ve vekilleri katıldı.
Fikret Karaman - 17.12.2015
Vahyin Işığında Salih Amel ve Müslümanlar" Paneli
İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman da salih amel ve benzer kavramların Kur'an-ı Kerim'de 150 kadar yerde geçtiğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Kur'an-ı Kerim'in müminlerin davranışlarına, hal ve hareketlerine özellikle vurgu yaptığını görüyoruz.
Fikret Karaman - 19.10.2015
Türkiye'deki Hafız Sayısı 120 Bini Aştı
Diyanet İşleri Başkanlığı Din Eğitimi Genel Müdürlüğü Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanı Bünyamin Albayrak, 1976 yılından itibaren kayıtları tutulan hafızların toplam sayılarının 2015 yılı itibarıyla 120 bin 80'e ulaştığını bildirdi.  Malatya'nın Darende ilçesinde müftülüğe bağlı Hulusi Efendi Erkek Yatılı Kur'an Kursu'ndan mezun olan 16 hafıza icazet belgeleri verildi. Somuncu Baba Külliyesi'nde düzenlenen icazet törenine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Eğitimi Genel Müdürlüğü Yaygın Din Eğitimi Daire Başkanı Albayrak ve İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karaman da katıldı.
Fikret Karaman - 28.08.2015
YÖK Genel Kurulu Toplantısı
Buna göre Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. İsmail Üstünel, Amasya Üniversitesi Tıp Fakültesine Prof. Dr. Üzeyir Gök, Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. Semra Kurama, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. Fatma Bıkmaz, Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. Orhan Karsan, Bayburt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. Süleyman Çiğdem, Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesine Prof. Dr. Mehmet Ali Yurdusev, İşletme Fakültesine Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Cumhuriyet Üniversitesi Eczacılık Fakültesine Prof. Dr. Şahin Yıldırım, Fen Fakültesine Prof. Dr. Rauf Amirov, Veteriner Fakültesine Prof. Dr. Haki Kara, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesine Prof. Dr. Hidayet Işık, Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine Prof. Dr. Mustafa Serdar Toroğlu, Eczacılık Fakültesine Prof. Dr. Nuran Öğülener, İlahiyat Fakültesine Prof. Dr. Ali Osman Ateş, Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesine Prof. Dr Metin Akkuş, İşletme Fakültesine Prof. Dr. Kahraman Çatı, Mühendislik Fakültesine Prof. Dr. İlyas Uygur, Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesine Prof. Dr. Esin Çeber Turfan, Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Prof. Dr. Veysel Aslantaş, Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesine Prof. Dr. Yücel Kadıoğlu, Mühendislik Fakültesine Prof. Dr. Adnan Özel, Galatasaray Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesine Prof. Dr. Ali Ergur, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Prof. Dr. Ercüment Tezcan, İletişim Fakültesine Prof. Dr. Yasemin İnceoğlu, Hitit Üniversitesi Mühendislik Fakültesine Prof. Dr. Ali Kılıçarslan, İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesine Prof. Dr. Fikret Karaman, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesine Prof.
Fikret Karaman - 26.08.2015
Tek Gecelik Deneysel Video Sergisi Pera Müzesi'nde
Türkiye'de ilk kez geçtiğimiz yıl düzenlenen, genç video sanatçılarını bir araya getiren tek gecelik, deneysel video sergisi "Kendin Çek, Kendin Göster" 4 Eylül akşamı Pera Müzesi'nde!
Fikret Karaman - 26.06.2015
İnönü Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci
Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, diş hekimi adayları ant içerek diplamalarını aldı.  Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Polat, Tıp Fakültesi Dekanı ve Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Ünsal Özgen, İlahiyat Fakültesi Dekanı Fikret Karaman, Malatya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç.
Fikret Karaman - 31.10.2014
Genç Fotoğrafçılar Ödülü'nde Zafer Kadınların!
Türkiye'de fotoğraf alanında lisans eğitimi gören gençleri teşvik etmek ve desteklemek amacıyla Haluk Soykan tarafından başlatılan ve bu yıl beşinci yaşını dolduran "Genç Fotoğrafçılar Ödülü"nün kazananları belli oldu. Amerikan Türk Cemiyeti'nin kültür sanat programı Moon and Stars Project tarafından düzenlenen ve Türkiye'deki bütün fotoğraf ve görsel iletişim tasarımı bölümü öğrencilerinin başvuru yapabildiği yarışmaya, 12 üniversiteden 43 öğrenci katıldı. Boston Güzel Sanatlar Müzesi'nin fotoğrafçılık küratörlerinden Karen Haas ve Elipsis Galeri'nin direktörü Sinem Yörük'ten oluşan ana jüri, Kocaeli Üniversitesi'nden Metin Arabacı, Süheyla Akın, Batuhan Karadeniz, Erdem Şahin, Okan Ulusoy ve Sara Yazal; Marmara Üniversitesi'nden Emre Can Alagöz ve İhsan Recai Gülcan; Mimar Sinan Üniversitesi'nden Fikret Karaman ve Demet Koçak; Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Berna Küpeli, Özkan Önal ve Metehan Oysal; Bahçeşehir Üniversitesi'nden Büşra Şavlı'nın fotoğraflarını değerlendirmeye aldı.
Fikret Karaman - 02.06.2014
Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Karaman'a Yılın İkinci Ödülü
Türk Telekom Karaman İl Müdürlüğü'nde düzenlenen törende konuşan Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman, yurdun her noktasında en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Fikret Karaman - 02.06.2014
Türk Telekom İl Müdürlükleri Yarışması'nda Yılın İkinci Ödülü Karaman'a
Türk Telekom Karaman İl Müdürü Mehmet Olcar, ödülünü Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı Tevfik Fikret Karaman'ın elinden alırken ödül törenine Türk Telekom Güney-I Bölge Müdürü Mehmet Serdar Korkusuz, Türk Telekom Saha Performans Yönetimi Müdürü Mustafa Gümüş ve Türk Telekom Güney-I üst düzey yöneticileri katıldı.
Fikret Karaman - 30.04.2014
Türk Telekom Grubu'nda Entegrasyon Dönemi Başlıyor
Ayrıca yakınsama teknolojilerindeki fırsatları yapısal olarak değerlendirmek ve operasyonlarımızda daha yüksek verimlilik ve fayda sağlamak amacıyla Türk Telekom ve Avea seviyesindeki Network/Operasyon ile Teknoloji fonksiyonlarının üst yönetimini tek bir çatı altında toplanacaktır.  Bu çerçevede; Coşkun Şahin, Türk Telekom ve Avea'nın Teknoloji, Network ve Operasyon organizasyonlarının liderliğini Türk Telekom Teknoloji Başkanı sıfatıyla üstlenecektir. Avea'da kendisine bağlı olarak çalışan ekiplere ilaveten, halihazırda Türk Telekom Operasyon Başkanı'na bağlı olarak çalışan ekipler de Coşkun Şahin'e bağlı olarak çalışacaktır." Açıklamada, ticari ve altyapı ile ilgili alanlarda gerçekleştirilen yeniden yapılandırmayı desteklemek amacıyla, grubun bazı destek fonksiyonlarının da tek bir çatı altında toplanacağı belirtilerek şu bilgiler verildi:   "Hakan Dursun, grup seviyesinde strateji fonksiyonuna Türk Telekom Strateji ve İş Geliştirme Başkanı sıfatıyla liderlik edecektir.  Fırat Yaman Er, grup seviyesinde yeni kurulan iş planlama fonksiyonunun liderliğini Türk Telekom İş Planlama Başkanı sıfatıyla üstlenecektir. Metin Erhan, Grup seviyesinde satınalma organizasyonunun liderliğini Türk Telekom Satınalma Başkanı sıfatıyla üstlenecektir. Bahattin Aydın, grup seviyesinde yeni kurulan insan kaynakları fonksiyonuna Türk Telekom İnsan Kaynakları Başkanı olarak liderlik edecektir. Halihazırda Avea'da kendisine bağlı olarak çalışan ekiplere ilaveten, Türk Telekom ve TTNET'te insan kaynakları ile ilgili iş birimleri de Bahattin Aydın'a bağlı olarak çalışacaktır." Bu bilgilere ek olarak Türk Telekom organizasyonundaki diğer atamaların şu şekilde gerçekleştirildiği bildirildi:   "Ahmet Bülter, Türk Telekom Hukuk Başkanı olarak hukuk organizasyonuna liderlik edecektir. Tevfik Fikret Karaman, Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanı olarak saha yönetimi organizasyonuna liderlik edecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fikret Karaman Haberleri | Fikret Karaman Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Fikret Karaman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fikret Karaman kimdir, hayatı ve biyografisi. İnönü Üniversitesinde Mezuniyet Töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 12:23:55. #1.13#

title