FIFA: Ersen Martin Huelva'nın Oyuncusu

FIFA: Ersen Martin Huelva'nın Oyuncusu

Trabzonspor'un Golcü Oyuncusu Ersen Martin, FIFA'nın İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübünün Oyuncusu Olduğu Konusunda Karar Verdiğini ve Bu Kararı Kendisine Bildirdiğini Söyledi.

FIFA: Ersen Martin Huelva'nın Oyuncusu

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Ersen Martin, FIFA'nın İspanya'nın Recreativo Huelva kulübünün oyuncusu olduğu konusunda karar verdiğini ve bu kararı kendisine bildirdiğini söyledi.

Ersen Martin, FIFA'nın kararı doğrultusunda İspanya La Liga ekiplerinden Recreativo Huelva'da futbol yaşantısını sürdüreceğini bildirdi.

Kendisinin FIFA'nın vereceği kararın ardından yapacak birşeyinin olmadığını belirten Ersen, ''Trabzonspor'a da bu transferden para kazandıracağım. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğim'' dedi.

Ersen, kararın çok yeni olduğunu ve bu hafta içinde İspanya'ya gideceğini sözlerine ekledi.

Trabzonspor, Recreativo Huelva kulübüyle Ersen Martin'in transferi konusunda 1 milyon dolara prensipte anlaşmış, ancak bordo-mavili kulüp, İspanya kulübünün zamanında parayı yatırmadığı gerekçesiyle bu futbolcuyu vermekten vazgeçmişti. Ersen Martin ile faks yoluyla sözleşme imzalayan Huelva da FIFA'ya itirazda bulunmuştu.

Daha sonra 2 kulüp FIFA'lık olmuştu.

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ise FIFA'nın Ersen Martin konusunda aldığı kararla ilgili kendilerine şu ana dek ulaşan bir bilginin olmadığını söyledi.

Kaynak: AA