FIFA 18 Hakkında Her Şey!

FIFA 18 Hakkında Her Şey!

FIFA 18 için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

FIFA 18 Hakkında Her Şey!

FIFA 18 için ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı. EA Sports tarafından bizlere sunulacak olan yapım nasıl olacak? Peki, FIFA 18 ne zaman çıkacak? İşte tüm sorulara cevap veriyoruz. Teknosa katkıları ile E3 2017 haberleri ve videolarına devam ediyoruz!

Böyle bir sisteme geçildiği takdirde, ülkemizde de FIFA 18 sunucuları açılabilecek ve oyunu online bir şekilde oynamak çok daha problemsiz bir hale gelecek.

Diğer bir güzel gelişme ise FIFA 17 ile rüştünü ispat eden ve potansiyelini ortaya koyan The Journey, yani Yolculuk isimki tek kişilik senaryo modu oluyor. Alex Hunter"ın hikayesi kaldığı yerden, ikinci sezonu ile devam edecek. Anlatılanlara göre, bu kez oyun içi etkileşim iyice arttırılmış durumda.

FIFA 18 fiyatı ne olacak

Son olarak, FIFA 18 satın almak içinse artık doğru zaman geldi. FIFA 18 PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için ön siparişe sunuldu. FIFA 18 fiyatı ise özellikle konsol tarafında biraz tuzlu görünüyor. FIFA 18 Ronaldo Edition PS4 üzerinde 309 TL gibi bir ücrete sahip.

Oyunu konsolla birlikte satın almak isteyen içinse özel paketler hazırlanmış durumda. Bu özel paketlerde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro ile birlikte FIFA 18 de beraber verilecek.

İşte oyunun tüm sürümleri için detaylı fiyat listesi:

PlayStation 4 - PS4

Standart sürüm: 342 TL

Ronaldo sürümü: 432 TL

Legacy sürümü: 297 TL

Xbox One - XOne

Standart sürüm: 342 TL

Ronaldo sürümü: 432 TL

Legacy sürümü: 297 TL

FIFA 18 PC fiyatı: 297 TL

Kaynak: Shiftdelete