Fıat'tan Çok Önemli Bir İstifa!

Fıat'tan Çok Önemli Bir İstifa!

Otomotiv Sektörünün Haber Kaynağı Otomobil Gazetesi'nden Çok Bir Özel Haber Daha... İşte Resmi Olarak Pazartesi Günü Açıklanacak Olan Bu Önemli Bir İstifa ve Ayrıntıları...

Fıat'tan Çok Önemli Bir İstifa!
02.04.2011 21:59 | Son Güncelleme: 02.04.2011 21:59

Fiat'ın Stratejik İletişim ve Basınla İlişkiler Yöneticisi Alper Canyaş 31 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olmak üzere görevinden istifa etti. Resmi açıklamayı 4 Nisan Pazartesi günü yapacak olan Alper Canyaş FIAT iletişiminin en etkili ismiydi. Otomobil gazeteciliğinden gelen Alper Canyaş FIAT'tan önce Doğuş Grubu'nun iletişimi yapan Lobby Halkla İlişkiler'de başarılı işlere imzasını atmıştı. FIAT'ta görev yaptığı süre içinde hemen hemen her ay FIAT'ı "En çok haber olan marka" yapma başarısı gösteren (MTM Medya Takip Merkezi'nin raporlarına göre) Canyaş istifa nedeni her hangi bir başka markaya transfer değil. Kariyerinde yeni arayışlar ve yeni hedeflere doğru ilerleme adına istifa ettiğini belirten Canyaş, istifa etmesine rağmen kuruma zarar vermemek için iki ay daha görevinin başında olacak. Canyaş bu tarzıyla da önemli bir etik dersi vermiş oluyor. FIAT'ta görev yaptığı sürece haber değeri taşıyan ve doğru düzgün gelen basın bültenleri, basınla kurduğu sağlıklı ilişkileriyle başarılı bir süreç geçiren Alper Canyaş'a kariyer planlaması adına istifa ettiği bu yolda başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: OtomobilGazetesi.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title