Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

Özcan Deniz, sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde evlenmişti. Geçen aylarda oğulları Kuzey'i kucağına alan mutlu çiftten, aşk dolu bir paylaşım geldi.

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde evlenmişti. Geçen aylarda oğulları Kuzey'i kucağına alan mutlu çiftten, aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile fotoğrafını sosyal medya hesabından kalp emojisiyle yayınladı.

KADINLAR GÜNÜNDE EVLENMİŞLERDİ

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile '8 Mart Kadınlar Günü'nde villasında evlenmişti. Çiftin nisan ayında Kuzey adını verdikleri bir erkek bebeği olmuştu. Feyza Deniz, 4 aylık olan oğlunun fotoğrafını "Kuzey'im" notu ile Instagram'da paylaşmıştı. Çiftten bu kez aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı kalp emojisiyle paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.