FETÖ'den Avukat Aracılığıyla Karlov'un Katilinin Örgüt Abisine Talimat: Sakın Konuşma!

FETÖ'den Avukat Aracılığıyla Karlov'un Katilinin Örgüt Abisine Talimat: Sakın Konuşma!

Gülen'in, FETÖ'cüler içinde itirafçıların artmasından sonra avukatları aracılığıyla talimat gönderdiği ortaya çıktı. Karlov suikastinin failinin abisine de avukatı aracılığıyla "Sakın konuşma" dediği belirtildi.

FETÖ elebaşı Gülen'in, örgüt içindeki itirafları engellemek için 'konuşmayın' talimatı gönderdiği ortaya çıktı. Karlov suikastının faili Altıntaş'ın örgüt abisi Şahin Söğüt'e de avukatı aracılığıyla talimat iletildi. Avukatın ajandasına "Sakın konuşma" yazdığı belirlendi.

FETÖ'DEN TUTUKLANANLAR ARASINDA İTİRAFÇILAR ÇOĞALDI

FETÖ'ye yönelik operasyonda yakalanarak cezaevine gönderilenlerin itirafları, elebaşı Fetullah Gülen'i korkuttu.

FETÖ'CÜLERE "KONUŞMAYIN" TALİMATI GÖNDERDİ

İtirafçıların artmasından ve örgütün çözülmesinden korkan Fetullah Gülen, cezaevlerindeki elemanlarına "Konuşmayın" talimatı gönderdi. Talimatlar, cezaevindeki FETÖ'cülere, yakınları ve avukatları aracılığıyla iletiliyor.

KARLOV SUİKASTÇİSİNİN ABİSİ DE ÖYLE SUSTURULMUŞ

FETÖ'cülerin, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'u öldüren FETÖ'cü Mevlüt Mert Altıntaş'ın örgüt abisi Şahin Söğüt'ü de aynı yöntemle susturdukları belirlendi.

CEZAEVİNDEKİ AJANDASINA "SAKIN KONUŞMA" YAZMIŞ

Emniyet, savcılık ve hakim önünde susma hakkını kullanan ve cezaevinde tek kişilik koğuşa yerleştirilen Söğüt'e avukatı S.N.G. aracılığıyla talimatın iletildiği saptandı. Söğüt'ü ziyarete giden avukat S.N.G.'nin elindeki ajandasına "Sakın konuşma" yazdığı tespit edildi.

(Kaynak: Yeni Şafak)