Fethiyespor-Marmarisspor maçında olaylar çıktı

Türkiye Futbol Federasyonu Lig B Klasman 2. Grupta mücadele eden Fethiyespor ile Marmarisspor maçında kavga çıktı. Marmarisspor'lu futbolcu, Fethiyespor malzemecisine çantayla saldırdı.

Fethiyespor-Marmarisspor maçında olaylar çıktı

Türkiye Futbol Federasyonu Lig B Klasman 2. Grupta mücadele eden Fethiyespor ile Marmarisspor maçında kavga çıktı. Marmarisspor'lu futbolcu, Fethiyespor malzemecisine çantayla saldırdı. Fethiyespor'lu yöneticilerin de müdahalede bulunduğu olaylar sonrasında bazı Fethiyesporlu taraftarlar, ambulansla hastaneye kaldırılan Marmarissporlu bir futbolcuya ambulans içerisinde saldırdı. Jandarma çevik kuvvetinin müdahalede bulunduğu olaylar, kısa sürede yatıştırıldı.

Fethiyespor ile Marmarisspor arasında oynan maçta olaylar çıktı. 1-1 sona eren maç sonrasında taraftarlar konuk takımın futbolcularına küfürlü saldırılarda bulundu. Bir grup taraftar, Marmarisspor yedek kulübesine saldırdı. Taraftarın tepkisi karşısında güvenlik amacıyla jandarma çevik kuvvet gelinceye kadar konuk takımın oyuncuları saha içerisinde bekletildi. Jandarmanın gelmesi ile birlikte Marmarissporlu futbolcular yoğun güvenlik önlemleri altında soyunma odasına götürüldü. Tam bu sırada Marmarissporlu futbolcu Meriç, malzeme çantası ile Fethiyespor'un malzemecisine saldırdı. Malzemeci, üzerine gelen çantadan son anda kurtulmayı başarırken, olaya Fethiyesporlu yöneticiler de karıştı. Zorla soyunma odasına girmeye çalışan yöneticileri polis ve jandarma güçlükle durdurdu.