Ganyan Bayi İşletmecisi, Yaraladığı Gencin Yakınlarından Meydan Dayağı Yedi

Ganyan Bayi İşletmecisi, Yaraladığı Gencin Yakınlarından Meydan Dayağı Yedi

Muğla'nın Fethiye ilçesinde ganyan bayisi işletmecisi, tartışma sırasında tabancayla yaraladığı kişinin yakınları tarafından masa ve sandalyelerle dövüldü. Olay, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde çıkan kavgada tartıştığı genci silahla vuran kişi, vurduğu kişinin yakınları tarafından sokak ortasında masa ve sandalyeler ile darp edildi.

GANYAN BAYİ İŞLETMECİSİ, GENÇ ADAMI KARIN BOŞLUĞUNDAN VURDU

Çarşı Caddesi'nde ganyan bayisi işleten Barış N. ile yine aynı cadde üzerinde tütün satan işletmenin sahibinin oğlu Alparslan D. (25) arasında, bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Barış N., tabancayla Alparslan D.'ye ateş etti. Alparslan D., karın boşluğundan yaralandı.

KAVGAYI ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR AYIRDI

Silah seslerinin duyulması üzerine iş yerinden koşarak olay yerine gelen Alparslan D.'nin yakınları, cadde üzerinde duran masa ve sandalyelerle Barış N.'ye vurmaya başladı. Kavgayı çevredeki vatandaşlar ayırdı.

İŞLETMECİYE SALDIRAN 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istenmesi üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Yaralı Alparslan D. ile onun yakınları tarafından dövülen Barış N., ambulansla Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Alparslan D.'nin ameliyata alındığı öğrenildi. Kavgaya karışan 4 kişi ise Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekiplerince gözaltına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Kavga ise yoldan gelen bir vatandaş tarafından anbean görüntülendi.

Kaynak: İHA