Fethiye'de, Bu Defa Karikütürlü Gönderme - Haberler
Haberi Paylaş

Fethiye'de, Bu Defa Karikütürlü Gönderme

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Fethiye'de, Bu Defa Karikütürlü Gönderme

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nin 10. Kuruluş yıldönümünde açılan karikatür sergisini ziyaret eden Belediye başkanı Behçet Saatcı, MHP’den istifasına neden olan sözlerinin karikatürize edildiği tablo karşısında gülmekten kendini alamadı.

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'nin 10. Kuruluş yıldönümünde açılan karikatür sergisini ziyaret eden Belediye başkanı Behçet Saatcı, MHP'den istifasına neden olan sözlerinin karikatürize edildiği tablo karşısında gülmekten kendini alamadı.

Karikatürde yer alan yazıda Saatcı yaşlı teyzeye, "Kurban bayramınız Pirozbi Teyze" diyerek seslenirken, Teyze ise, "Behçet oğlum ne dedin anlayamadım!" cevabını veriyor. Teyze'ye verdiği cevaplar sırasında elini kalbine götüren Saatcı, "Sen rahat ol Teyze. Ne demek istediğimi birileri de anlayamadı zaten!!" diyerek cevap veriyor.

Nurdan Karakaş Genç'in imzasıyla yapılan sergide aynı zamanda Fethiyespor'un Fenerbahçe'yi Ziraat Kupası'nda elediği maçla ilgili de karikatürler de yer alıyor. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Garnizon Komutanı Faruk Akıncı, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gültekin, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın eşi Nesrin Saatcı'nın da değişik simalarda karikatürize eden eserler katılımcılar tarafından tam not aldı. - MUĞLA

Fethiye'de, Bu Defa Karikütürlü Gönderme

Fethiye'de, Bu Defa Karikütürlü Gönderme

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title