Fethiye Belediyesi Haberleri

Fethiye Belediyesi haber, Fethiye Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Belediyesi - 10.10.2019
Kanser hastaları için İngiltere'den Fethiye'ye pedal çevirdi
Fethiye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok ise Simpson'ı kutlayarak, "Burada kanserle mücadele gibi önem arz eden bir konuya dikkat çekiyor.
Fethiye Belediyesi - 31.07.2019
Yeşilçam afişleriyle zamanda yolculuğa çıkarıyor
Fethiye Belediyesinde temizlik işçisi Saraçoğlu, 13 yaşındayken izlediği bir filmden etkilenerek toplamaya başladığı 372 afişin bir kısmını, açtığı sergiyle beğeniye sundu.
Fethiye Belediyesi - 14.07.2019
4 gün önce izninin ardından döndüğü birliğinde şehit oldu
HAKKARİ'de PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır'ın (27) Muğla'nın Fethiye ilçesinde oturan ailesine acı haberi ulaştı. Şehit Ağır'ın 4 gün önce memleketinde izin yaptıktan sonra birliğine döndüğü öğrenildi.  Hakkari'nin Ceylanlı Köyü ve Sütçüler Mahallesi'nde 'Dolunay 2' operasyonu sürdüren Jandarma Özel Operasyon (JÖPER) timleri, bugün bir grup PKK'lı terörist ile temas sağladı. Saat 15.20 sıralarında çıkan çatışmada 1 teğmen, 1 astsubay v e 1 uzman çavuş şehit olurken, 1 astsubay çavuş ise yaralandı. Yaralı asker, bölgeden helikopterle alınıp, hastaneye kaldırıldı. 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği çatışmada şehit düşen askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır'ın, acı haberi Muğla'nın Fethiye ilçesinde oturan ailesine ulaştı. Yaylada bulunan ve Fethiye'nin Çalça Mahallesi Zincirli Kavak mevkisindeki ayrı ayrı araçlarla evlerine getirilen anne Elif Ağır ve çiftçilik yapan baba Ramazan Ağır, evlerinin önündeki kalabalığı görünce oğullarının şehit düştüğünü anladı. Fenalık geçiren baba Ağır, sağlık ekiplerince ambulansa alınırken, anne Ağır ise yakınları tarafından evlerine çıkarıldı.  Şehit Süleyman Yasir Ağır'ın geçen Çarşamba günü izin yaptıktan sonra birliğine döndüğü öğrenildi. Şehit Ağır'ın 2 katlı baba evine Türk bayrağı asılırken, Fethiye Belediyesi ise mahalleye taziye çadırı kurdu.
Fethiye Belediyesi - 14.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
FETHİYE'YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ HAKKARİ'de PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır'ın (27) Muğla'nın Fethiye ilçesinde oturan ailesine acı haberi ulaştı. Şehit Ağır'ın 4 gün önce memleketinde izin yaptıktan sonra birliğine döndüğü öğrenildi.  Hakkari'nin Ceylanlı Köyü ve Sütçüler Mahallesi'nde 'Dolunay 2' operasyonu sürdüren Jandarma Özel Operasyon (JÖPER) timleri, bugün bir grup PKK'lı terörist ile temas sağladı. Saat 15.20 sıralarında çıkan çatışmada 1 teğmen, 1 astsubay ve 1 uzman çavuş şehit olurken, 1 astsubay çavuş ise yaralandı. Yaralı asker, bölgeden helikopterle alınarak, hastaneye kaldırıldı. 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği çatışmada şehit düşen askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Yasir Ağır'ın acı haberi Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan ailesine ulaştı. Yaylada bulundukları öğrenilen ve Fethiye'nin Çalça Mahallesi Zincirli Kavak Mevkii'ndeki ayrı ayrı araçlarla evlerine getirilen ev hanımı anne Elif Ağır ve çiftçilik yapan baba Ramazan Ağır, evlerinin önündeki kalabalığı görünce oğullarının şehit düştüğünü anladı. Fenalık geçiren baba Ağır, sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınırken, anne Ağır ise yakınları tarafından evlerine çıkarıldı.  Şehit Süleyman Yasir Ağır'ın geçen Çarşamba günü izin yaptıktan sonra birliğine döndüğü öğrenildi. Şehit Ağır'ın 2 katlı baba evine Türk bayrağı asılırken, Fethiye Belediyesi ise mahalleye taziye çadırı kurdu.
Fethiye Belediyesi - 11.07.2019
Dalaman'da 350 hektar alanda etkili olan orman yangını, 17 saatte kontrol altında (2)
BARINAKTAKİ KÖPEKLER KURTARILDIMuğla'nın Dalaman ilçesinde çıkan ve Göcek'e kadar uzanan orman yangını sırasında, bölgede bulunan barınaktaki 250 köpek için Fethiye Belediyesi ile bölge sakinleri seferber oldu.
Fethiye Belediyesi - 11.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Dalaman'da 350 hektar alanda etkili olan orman yangını, 17 saatte kontrol altında (2)BARINAKTAKİ KÖPEKLER KURTARILDIMuğla'nın Dalaman ilçesinde çıkan ve Göcek'e kadar uzanan orman yangını sırasınnda, bölgede bulunan barınaktaki 250 köpek için Fethiye Belediyesi ile vatandaşlar seferber oldu.
Fethiye Belediyesi - 29.06.2019
8. Benyamin Sönmez Klasik Müzik Festivali
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Belediyesi ve bazı sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla yapılan 8.
Fethiye Belediyesi - 28.06.2019
Muğla'da engelliler için izcilik kampı
Fethiye ilçesinde, Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'Engelsizciler' projesi kapsamında 20 zihinsel engelli, ailelerinden uzak, deniz ve ormanın bitiştiği nokta olan İnlice Halk Plajı'nda 2 gün kamp kurdu. Fethiye Belediyesi'nin işletmesindeki alanda ilk olarak çadır kuran engelli bireyler, daha sonra bölge temizliği yapıp, çevredeki çöpleri topladı.
Fethiye Belediyesi - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-17
Muğla'nın Fethiye ilçesinde, Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'Engelsizciler' projesi kapsamında 20 zihinsel engeli birey, ailelerinden uzak, deniz ve ormanın bitiştiği nokta olan İnlice Halk Plajı'nda 2 gün kamp kurdu. Fethiye Belediyesi'nin işletmesindeki alanda ilk olarak çadır kuran engelli bireyler, daha sonra bölge temizliği yaparak, çevrede bulunan çöpleri topladı.
Fethiye Belediyesi - 27.06.2019
8. Benyamin Sönmez Klasik Müzik Festivali
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla gerçekleştirilen festivalin ilk gününde, "Çelliçel" grubu Çalış sahilindeki gün batımı konserinde müzikseverlerle buluştu.
Fethiye Belediyesi - 11.06.2019
Fethiye'de ada ve koy temizliği
Gönüllülerin topladığı atıklardan dönüştürülebilir olanları, Fethiye Belediyesi Geri Dönüşüm Tesisi'ne gönderildi.
Fethiye Belediyesi - 19.05.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Sahil bandından toplanan grup, Fethiye Belediyesi Bando Takımı eşliğinde Beşkaza Meydanı'na kadar yürüdü.
title