FETHİYE ATLI HABERLERİ

Fethiye Atlı haber, Fethiye Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Atlı - 19.9.2015
Gaziler Günü
Keban ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.  Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen tören, İlçe Kaymakamı Hayrettin Baskın, İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve İlçe Jandarma Komutanı Cihan Yeşil'in, Atatürk Anıtı'na çelenk sunması ile başladı.
Fethiye Atlı - 19.9.2015
TOKİ Keban'da 43 Konut Yapacak
TOKİ ve Keban Belediyesi işbirliği ile Değirmenbaşı Mahallesi'nde 20 adet 3 +1 ve 23 adet 2+1 olmak üzere toplam 43 sosyal konut yapılacak.   Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, yaptıkları girişimler sonucu ilk etapta yapılacak 23 adet 2+1 ve 20 adet 3+1 TOKİ konutu için kesin başvurularının başladığını söyledi.
Fethiye Atlı - 1.9.2015
Keban Belediyesi, Araç Parkına Bir Otobüs Kattı
İlçede bulunun Cumhuriyet Meydanından düzenlenen törende konuşan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından alının hibe desteğiyle, belediyenin araç parkına bir otobüs daha kattıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 31.8.2015
Milli Piyango'nun 30 Ağustos Çekilişi Keban'da Yapıldı
Musa Coşkun Ortaokulunun bahçesinde gerçekleştirilen çekilişte konuşma yapan Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı, çekilişin Keban'da yapılması için emeği geçen Milli Piyango İdaresi'ne ve çalışanlarına teşekkür etti.
Fethiye Atlı - 30.8.2015
Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Elazığ'ın Maden, Sivrice ve Keban ilçelerinde tören düzenlendi.
Fethiye Atlı - 28.8.2015
Keban'da, "5. Nimri'ye Hep Birlikte" Etkinliği
Etkinliğe, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 21.8.2015
Keban Belediyesinden Su Kovaları ile Çöp Toplama Hizmeti
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde 200 noktaya yerleştirdikleri askılı su kovaları ile küçük çaplı çöplerin yere atılmasının önüne geçmeye çalıştıklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 9.8.2015
AK Parti Keban İlçe Danışma Meclisi Toplandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı da ilçenin öncelikli problemlerini çözmek için gayret gösterdiklerini dile getirerek, "Kaynak suyu projemizi bir an önce faaliyete geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.
Fethiye Atlı - 7.8.2015
Şizofreni Dayanışma Derneği Üyeleri Keban'ı Gezdi
Elazığ Şizofreni Dayanışma Derneği Başkanı Çiçek Tutuş, yemekte yaptığı konuşmada, desteğinden dolayı Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'ya teşekkür etti.
Fethiye Atlı - 4.8.2015
Keban'da "Su Ürünleri Sektörünün Sorunları" Toplantısı
Keban'da, "Su Ürünleri Sektörünün Sorunları ve Çözüm Önerileri" konulu toplantı düzenlendi.  Keban Öğretmenevi Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Gürbüz'ün yanı sıra sektörde faaliyet gösteren işletme sahipleri katıldı.
Fethiye Atlı - 26.7.2015
18. Birvan Piri Davut Şenlikleri
Şenliğe, Elazığ İl Özel İdaresi Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil'in yanı sıra çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 21.7.2015
Eüaş Genel Müdürü Alış'ın Adı Caddeye Verildi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alış'ın EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürlüğü görevinde de bulunduğunu ve Keban'a önemli hizmetler yaptığını söyledi.
Fethiye Atlı - 25.5.2015
2015 Türkiye Su Jeti Şampiyonası
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından organize edilen şampiyonanın 2.
Fethiye Atlı - 17.5.2015
Keban'da Köylüler Yağmur Duası Geleneğini Sürdürdü
O zamandan bugüne devam eden geleneği aralıksız sürdürdüklerini dile getiren Özer, "714 yıldır bu gelenek devam etmektedir. Bahar ayının son iki haftasına doğru rahatlık, huzur, bolluk, bereket, birlik ve beraberlik için Geyikli Baba Türbesi'nde kurban kesimi yapılır. Bu kültür, Alevi-Bektaşi kültüründe mevcuttur. Köylülerden para toplanır, ortak kurban ve her evden bulgur alınır. Bulguru veren yağını da verir. Kurbanın adı da ot kurbanı. Ot için kesilir ve yağmur duasına çıkılır" diye konuştu.  Etkinliğe, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, İlçe Müftüsü Abdulahamid Pehlivan, davetliler ve köylüler katıldı.
Fethiye Atlı - 12.5.2015
Keban Belediye Başkanı Atlı'ya "Yılın Annesi" Plaketi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'ya "yılın annesi" plaketi verildi.
Fethiye Atlı - 5.5.2015
Keban'da "Temiz Çevrem" Projesi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan etkinlikler kapsamında, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve gönüllü vatandaşlar Kallar, Fırat, Değirmenbaşı ve Baraj mahallerinde çöp topladı.
Fethiye Atlı - 28.4.2015
Keban'dan Kısa Kısa
Keban Kurs ve Talebelere Yardım Derneği tarafından Kallar Mahallesi'ndeki iş merkezinde düzenlenen kermesin açılışını İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı yaptı.
Fethiye Atlı - 23.4.2015
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, Keban Emniyet Müdürü Veysi Ertekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Serdar Kavaklı, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 23.4.2015
Keban'da Karayoluna Kaya Parçaları Düşmesi
Karayolları 8. Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Sabaz, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Keban İlçe Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, Keban Emniyet Müdürü Veysi Ertekin çalışmaları izledi.
Fethiye Atlı - 19.4.2015
Keban'da Mental Aritmetik Eğitimi Verilecek
Hafta sonları günde bir buçuk saat verilecek kursun 4 ay süreceğini belirten Ataç, "Bu kursa başlarken Belediye Başkanımız Fethiye Atlı ve Keban halkına söz verdik.
Fethiye Atlı - 18.4.2015
Kutlu Doğum Haftası
İlahi ve şiir dinletisiyle sona eren programa, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ Müftüsü Peyami Güngör, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şahin, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 9.4.2015
Kadın Belediye Başkanları Bağcılar'da
Bağcılar Belediyesi Kadın Meclisi tarafından 'Kadının Siyasette Olması Gerektiği Yer' konulu bir panel düzenlendi. Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı'nda düzenlenen panele, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılar Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Özlem Sevinç, Eskişehir Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, Konya Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve Elazığ Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın yanı sıra çok sayıda Bağcılar'daki kadın vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 12.3.2015
Keban'da Kuran-ı Kerim Ziyafeti
Keban'daki tarihi Yusuf Ziya Paşa Camisi'nde dünyaca ünlü hafızlarca Kuran-ı Kerim tilavetinin yapıldığı programa Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Osman Şahin, Elazığ Müftüsü Peyami Güngör, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Keban Müftüsü Abdulhamid Pehlivan ve Kebanlı vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 7.3.2015
Keban Belediyesi Çöp Konteyneri Aldı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından çöp konteyneri aldıklarını bildirdi.
Fethiye Atlı - 27.2.2015
Keban Belediyesi Araç Parkını Genişletiyor
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından alının hibe desteğiyle belediyenin araç parkına bir adet vidanjör ve kepçe kattıklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 4.2.2015
Başkan Atlı, Togolu Öğrencilerle Buluştu
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İstanbul'dan tatil için ilçeye gelen Togo Cumhuriyeti'nden 20 öğrenciyle yemekte bir araya geldi.
Fethiye Atlı - 26.10.2014
Estonya Heyeti Keban'ı Gezdi
Elazığ Valiliği ve Estonya'nın başkenti Tallinn arasında imzalanan "Şehir Eşleştirme Anlaşması" kapsamında Keban'a gelen Tallin Belediye Başkan Yardımcısı Merike Martinson başkanlığındaki heyet, ilçeyi gezdi.  Elazığ Valiliği AB Proje Koordinatörü Muzaffer Aslan'ın rehberlik ettiği heyet, Keban Belediye Bakanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 26.9.2014
EÜAŞ Genel Müdürü Alış'tan Keban'a Ziyaret
EÜAŞ Genel Müdürü Halil Alış, Keban'da Kaymakam Hayrettin Baskın ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 14.9.2014
Milletvekili Balık, Keban'da
Keban Belediyesini de ziyaret eden Balık, Başkan Fethiye Atlı'dan ilçe sorunları hakkında bilgi görüş aldı.
Fethiye Atlı - 30.8.2014
Keban'da "4. Nimri'ye Hep Birlikte" Etkinliği Yapıldı
Etkinlikte, Nimri Yardımlaşma Derneği tarafından Ağbaba ziyaret tepesinde 7 kurban kesildi.  Dernek başkanı Mine Tan Dehmen, bu yıl 4.'sü düzenlenen etkinlik kapsamında doğa gezilerinin yanı sıra kültürel ve sanatsal faaliyetler yapıldığını belirtti.  Etkinliğe, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 14.8.2014
Perşembe Kaymakamı Arık'tan Keban'a Ziyaret
Arık, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın'ı ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı makamlarında ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 23.7.2014
İzciler Keban'ı Gezdi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın daveti üzerine ilçeye geldiklerini ifade eden Geylani, Atlı'ya teşekkür etti.
Fethiye Atlı - 23.7.2014
Keban'daki İçme Suyu Sorunu
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin öncelikli sorunlarından biri olan içme suyu konusunda çalışma başlattıklarını belirterek, "Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak ve yetkili kurumların desteğiyle yapılan kazı çalışması neticesinde, Nimri Dağı eteklerinde kaynağı zengin, analizi daha önceden yapılmış kaynak suyuna ulaşıldı" diye konuştu.
Fethiye Atlı - 29.6.2014
Keban Belediyesi'nden Çay İkramı
Yusuf Ziya Paşa Camisi karşısındaki taziye evini ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, vatandaşlara iftardan sonra burada çay ikram edeceklerini belirtti.
Fethiye Atlı - 24.6.2014
Keban'da Ayağı Kırılan Köpek Tedavi Edildi
İlçe merkezinde ayağı kırık olduğu için yürüyemeyen ve inleyen bir köpek gören vatandaşlar durumu Belediye Başkanı Fethiye Atlı'ya bildirdi.
Fethiye Atlı - 22.6.2014
Keban'da İlçe Turizmini Geliştirme İstişare Toplantısı Yapıldı
Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, ilçeyi ziyaret eden turistler üzerinde uygun bir intiba bırakılması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu: "Her yıl Keban'a 300 bin insan geliyor. Bizlerin iyi bir imaj ile bu insanların karşısına çıkmamız lazım. Keban'ı artık tüm Türkiye tanıyor, farklı olmamız lazım. Keban'ın imajına yakışır bir şekilde herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Bizler de ilçenin menfaati için üzerimize düşeni yapmaya hazırız." Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ise ilçi girişine Keban'ı tanıtıcı resim ve materyaller koyarak gelen ziyaretçileri ilçeyi gezmeye yönlendirebileceklerini ifade ederek, ilçe halkının ürettiği el işlerini ve yöresel ürünleri satmaları için pazar yeri oluşturacaklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 21.6.2014
Sertel ve Beraberindekiler, Keban'ı Gezdi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, gazetecileri ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 20.6.2014
AK Parti Keban İlçe Danışma Kurulu Toplandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, konuşmasında, planladıkları projeleri bir an önce hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 16.6.2014
Keban'da Kadınlara Yönelik Mikrokredi Toplantısı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ise Kebanlı kadınların mikrokrediyi düşünmelerini isteyerek, encümen kararı ile haftada bir gün pazar yeri oluşturacaklarını belirtti.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Fethiye Atlı Haberleri | Fethiye Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Fethiye Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethiye Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Keban Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Sergi Açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 08:53:25. #1.15#
title