FETHİYE ATLI HABERLERİ

Fethiye Atlı haber, Fethiye Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Atlı - 5.7.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
İlçe Kaymakamlığı Hacı Fevzi Efendi Toplantı Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkez Amiri Haktan Atalay, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 26.6.2016
Keban'da Köylülerden İftar Yemeği
İftar yemeğine, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Emre, Özel İdare Müdürü Sadi Oruç, SYDV Müdürü Hamza Doğan, Keban Köylere Hizmet Götürme Birliği Sorumlusu Samet Bayır, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, İl Encümeni Abdultalip Deniz, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve köylüler katıldı.
Fethiye Atlı - 26.6.2016
Dutun Pekmeze Tatlı Yolculuğu
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı da ilçede Osmanlı döneminde bile dut ağaçları olduğunu ve ipek böcekçiliği yapıldığını anımsattı.
Fethiye Atlı - 21.6.2016
Keban'da Yetim Çocuklar İçin İftar
İlçedeki bir tesiste düzenlenen iftar programında konuşan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yardımlaşmanın ve kaynaşmanın hakim olduğu bu mübarek ayda misafirleriyle beraber olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Fethiye Atlı - 17.6.2016
Keban Belediyesinden Muhtarlara İftar
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, burada yaptığı konuşmada, mübarek ramazan ayında, muhtarlarla aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Fethiye Atlı - 14.6.2016
Keban Belediyesinin Çalışmaları
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, insan sağlığını ön planda tutan belediyenin yaz aylarında sinek, sivrisinek ve haşerelerle mücadeleye ağırlık verdiğini söyledi.
Fethiye Atlı - 3.6.2016
Keban'da Okuma ve Mezuniyet Rogramı
Program, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürü Metin Balta, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abuzer Pişkin ve DSİ Su Ürünleri Şube Müdürü Yasin Celayir tarafından öğrencilere mezuniyet belgelerini vermesi ile sona erdi.
Fethiye Atlı - 26.5.2016
Keban'da 2. Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği
Etkinlikte konuşan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, şenliği düzenleme amaçlarının unutulmaya yüz tutan sokak oyunlarının yeni nesillere aktarılması ve çocuklara ekip çalışmasının önemini öğretmek olduğunu belirtti.
Fethiye Atlı - 17.5.2016
Keban'da İmam Hatipliler Derneği Açıldı
Keban İmam Hatipliler Derneği Başkanı Veysel Doğan'ın yaptığı konuşmanın ardından, Keban Müftüsü Abdulhamid Pehlivan'ın duasıyla açılış kurdelasını Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Hüsamettin Gül, İlçe Müftüsü Abdulhamid Pehlivan, Memur-Sen İl Başkanı Murat Ergen hep birlikte kesti.
Fethiye Atlı - 13.5.2016
9. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali
Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından organize edilen festival kapsamında ilçeyi ziyaret eden Cihat Tamer, Berk Oktay, Nursel Köse, Mehmet Ümit Yesin, Suzan Genç, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Anta Toros, Deniz Perk, Makbule Sitare Akbas, Tuğrul Meteer, Şebnem Erdemer, Bahar Süer, Devlet Devrim ve Suna Yıldızoğlu ile Kazakistan Büyükelçiliği Kültür ve Eğitim Ataşesi Azamat Utepbayen'i Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı karşıladı.
Fethiye Atlı - 11.5.2016
Keban'da Kursiyerlerin Eserleri Sergilendi
Keban Kızılay İş Merkezi'ndeki serginin açılışına katılan Belediye Başkanı Fethiye Atlı, projeyle Kebanlı 55 kadına eğitim verildiğini söyledi.
Fethiye Atlı - 2.5.2016
Kadın Muhtarlar Keban'ı Gezdi
Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Karaaslan'ın eşlik ettiği gurubu, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı karşıladı.
Fethiye Atlı - 23.4.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, Cumhuriyet Savcısı Koray Cihan Çiftçi, Emniyet Müdürü Metin Balta, Milli Eğitim Müdürü Abuzer Pişkin ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 6.4.2016
Keban Belediyesi, Üç Otobüs Durağını Faaliyete Soktu
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yapılan hizmetin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Fethiye Atlı - 4.4.2016
Kebanlı Kadınlardan Terörle Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine Destek
Yapılan çalışmaya destek veren Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, organizasyona katılan herkese teşekkür etti.
Fethiye Atlı - 19.3.2016
Ulusal Çevre ve Su Yönetim Paneli
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Su Yönetimi Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı, Elazığ Belediye Başkan vekili Kazım Özgür, TÜBİTAK Marmara Araştırma Çevre Üretim Enstitü Müdürü Dr. Selma Ayaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı müşaviri Vahdettin Kürüm, İl Bank Elazığ Bölge Müdürü Ali Tekataş, Fırat Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi İç Sular Biyolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Şen, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Yetiştiriciliği öğretim üyesi Doç. Dr. Fatih Başaran ve Vakıflar Genel Müdürlüğü araştırma uzmanı Hilal Aydemir'den oluşan heyeti Keban ilçe girişinde İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, DSİ Keban Barajı Su Ürünleri Şube Müdürü Yasin Celayir, EÜAŞ Keban HES İşletme Müdürü Soner Aslan ve alabalık yetiştiricisi Ayhan Şimşek karşıladı.
Fethiye Atlı - 12.3.2016
AK Parti İstanbul Milletvekili Kan, Keban'ı Ziyaret Etti
AK Parti İstanbul Milletvekili Kan, yazar Mevlüde Uçar ve beraberindekiler, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın davetlisi olarak ilçeye geldi.
Fethiye Atlı - 11.3.2016
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma
Programa, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Cihan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürü Metin Balta, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abuzer Pişkin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Fethiye Atlı - 9.3.2016
Keban Belediyesi, İlçeye Kaynak Suyunu Getirdi
Keban Belediyesi, Nimri Dağı'ndaki Şıhlık kaynak suyunu 7 kilometre uzunluğundaki su boruları ile Keban'a getirdi Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, ilçenin içme suyu sorununun çözümü amacıyla hazırlanan projeye, İller Bankası Genel Müdürlüğünce yüzde 100 hibe desteği verdiğini ve bu kapsamda toplam 7 kilometre uzunluğundaki su borularının teslim aldıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 8.3.2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı da, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.
Fethiye Atlı - 5.3.2016
Keban'da, "Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul" Projesi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ise, projenin ilçelerinde başarılı bir şekilde uygulanmasından dolayı mutlu olduklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 3.3.2016
Keban'da "Bilinçli Aile ve Geleceğin Aydınlık Yüzleri" Konferansı
Konferansa, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Keban Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Selahattin Sayın, Elazığ Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ayşe Çelik ve davetliler katıldı.
Fethiye Atlı - 29.2.2016
Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul Projesi"
Projenin Keban'da da uygulanmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, şunları kaydetti: "Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun himayesinde hayata geçirilen 'Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul Projesi', Ankara Yeni Mahalle'de uygulanmış ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir.
Fethiye Atlı - 26.2.2016
Memurluktan Atıldığı İlçede Belediye Başkanlığı Yapıyor
RAMAZAN KAYA / PİRHASAN DOĞAN - Elazığ'ın Keban ilçesinde 28 Şubat sürecinde başörtüsünden dolayı memurluktan atılan Fethiye Atlı, 2014'te AK Parti'den belediye başkanı seçildiği ilçeye 2 yıldır hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor.
Fethiye Atlı - 14.2.2016
Sevgililer Günü'nde Fidan Diktiler
Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve bir grup gönüllü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden temin edilen 200 badem fidanı, Fırat Nehri kıyı şeridinde toprakla buluşturdu.
Fethiye Atlı - 12.2.2016
Keban Belediye Başkanı Atlı'dan Kitap Yardımı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, mezun olduğu ilkokula kitap yardımında bulundu.
Fethiye Atlı - 29.1.2016
Keban Belediyesinden Geri Dönüşüm Hizmeti
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Keban'da yeni bir uygulama başlattıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 21.1.2016
Keban Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Sergi Açtı
Sergiye, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Emniyet Müdürü Metin Balta, daire amirleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 21.1.2016
AK Parti Keban Danışma Kurulu Toplantısı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ise, seçim döneminde söyledikleri projeleri faaliyete geçirmeye çalıştıklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 17.1.2016
Elazığ'da "Geleceğe Yön Ver Projesi"
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projeyi hem çeyiz hazırlığındaki genç kızlar hem de ihtiyaç sahibi kadınlar için başlattıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 17.1.2016
Elazığ'da "Geleceğe Yön Ver Projesi"
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, projeyi hem çeyiz hazırlığındaki genç kızlar hem de ihtiyaç sahibi kadınlar için başlattıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 13.1.2016
Keban Belediyesi 49 Yıl Sonra Kalorifere Kavuştu
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 31 Mart 2014 seçimlerinin ardından göreve başladığını anımsattı.
Fethiye Atlı - 6.1.2016
Keban'da Temizlik Çalışmaları
 Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, vatandaşlardan çöplerini yerlere değil de sepetlere atmalarını istedi.
Fethiye Atlı - 29.12.2015
Keban Belediyesine Engelli Hasta Taşıma Aracı Hibe Edildi
Eşini ağız ve diş sağlığı merkezine götürebilmek için çare ararken belediyeye engelli aracı gönderildiğini öğrendiğini belirten Özcan, "Müracaat ettim, sağ olsun Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ücretsiz bu hizmeti bize sağladı" dedi.
Fethiye Atlı - 28.12.2015
Keban'da Ipard Bilgilendirme Toplantısı
Aslan, "Başvuru çağrısı kapsamında tarımsal işletmelerin fiziki varlıklarına yönelik yatırımlara (Süt üretim, kırmızı et üretim, beyaz et üretimi ve yumurtacılık) 115 milyon Avro, tarım ve balıkçılık ürünlerin işlenmesi ve pazarlanması ile ilgili fiziki varlıklara yönelik yatırımlara (Süt işleme, et işleme, meyve-sebze için soğuk hava deposu, su ürünlerinin işlenmesi) 60 milyon Avro, çiftçilik faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi ve iş geliştirmeye (Bitkisel üretim, arıcılık, zanaatkarlık ve yerel ürünler, kırsal turizm, su ürünleri yetiştiriciliği, makine parkları ve yenilenebilir enerji) 52 milyon Avro destek sağlanacaktır. Toplamda ise yaklaşık 229 milyon Avro destek sağlanmış olacaktır" diye konuştu.  Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın ve İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü personeline teşekkür etti.
Fethiye Atlı - 5.11.2015
Genel Seçimin Ardından
AK Parti Elazığ milletvekilleri Öztürk, Bulut, Serdar ve Açıkkapı, ilçe girişinde Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve partililer tarafından karşılandı.
Fethiye Atlı - 2.11.2015
Keban'da İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Düzenlendi
Kallar Mahallesinde açılışı yapılan kermeste, ev hanımlarının öğrenciler yararına yaptığı el işleri ve gıdalar sergileniyor.   Keban Kurs ve Talebelere Yardım Derneği Başkanı Ali Rıza Yavuz, el işi ve gıda satışlarında elde edilecek gelirlerin ihtiyaç sahibi öğrencilere verileceğini belirtti.  Açılışına, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 30.10.2015
Keban'da Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonu Toplantısı
Toplantının düzenlemesinde destek olan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'ya teşekkür eden Bilik, kadın komisyonu adına kendisine çiçek takdim etti.
Fethiye Atlı - 29.10.2015
Keban Belediyesi, 100 Çöp Konteyneri Aldı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, ilçenin hizmetinde kullanmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan hibe yoluyla 100 adet çöp konteyneri aldıklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 29.10.2015
Terör Olayları Bölge Turizminin Tadını Kaçırdı
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Keban ve Sivrice ilçesinden detaylar- İşletmeciler ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın konuşması Terör olayları bölge turizminin tadını kaçırdı- Artan terör olayları, lezzetli alabalığının yanı sıra Hazar Gölü, Hazarbaba Dağı Kayak Tesisleri, Keban Barajı ve Çırçır Şelalesi ile öne çıkan turizm şehri Elazığ'ı olumsuz etkiledi- Keban Belediye Başkanı Atlı: - "İlçemizde terörle ilgili bir sıkıntı olmamasına rağmen, 7 Haziran'dan sonra çevre illerdeki olaylardan dolayı çok sıkıntılıyız"- Turistik tesis işletmecisi Durmuş: - "ABD ve İngiltere'den gelecek gruplarımızın, yurt içinde acentelerle yapılan anlaşmaları ile Doğu ve Güneydoğu'dan gelecek toplantı, kongre ve eğitim seminerleri gibi organizasyonların iptalini yaşadık" FEVZİ DAĞ/PİRHASAN DOĞAN - Tarihi, kültürü ve zengin mutfağıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı Elazığ, terör olaylarından olumsuz etkilendi.
Fethiye Atlı - 29.10.2015
Terör Olayları Bölge Turizminin Tadını Kaçırdı
Turist sayısı 200 bine düştü Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Keban'ın sakin ve huzurlu olduğunu, ilçede terör olayları olmamasına rağmen çevre illerdeki olaylar nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 20.10.2015
Toplum Yararına Çalışma Programı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, ilçede 30 kişi de olsa istihdama bir katkıları olduğu için mutlu olduklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 14.10.2015
Keban İlçesi Türk Bayraklarıyla Donatıldı
Keban Belediyesi, ilçenin giriş ve çıkışlarını Türk Bayraklarıyla donattı.   Keban Belediyesi tarafından özel olarak yaptırılan 100 bayrak, belediye işçileri tarafından ilçenin giriş ve çıkışlarında bulunan aydınlatma direklerine asıldı.  Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentin giriş ve çıkışlarına 100 bayrak asarak, adeta buraları kırmızı-beyaz renklerle donattıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 13.10.2015
Dağa Çizilen Türkiye Haritası
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Keban ile özdeşleşmiş, ilçenin girişindeki dağa dönemin kaymakamı Ateş tarafından çizimi yapılan ve uydudan bile izlenebilen haritaya, Türk Bayrağı eklediklerini söyledi.
Fethiye Atlı - 21.9.2015
Keban'dan Kısa Kısa
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, İstanbul Bağcılar Belediyesi'nin kendilerine bir adet sulama aracı hibe ettiğini söyledi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Fethiye Atlı Haberleri | Fethiye Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Fethiye Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethiye Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Keban'da Aşure Dağıtımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 13:46:47. #1.14#
title