FETHİYE ATLI HABERLERİ

Fethiye Atlı haber, Fethiye Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Atlı - 18.4.2017
Keban Belediyesine Ambulans Hibesi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ Kamu Hastaneleri Birliğinden belediyeye ambulans hibe edildiğini söyledi.
Fethiye Atlı - 12.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 16 Nisan'da ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya geldi.
Fethiye Atlı - 10.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve İlçe Emniyet Müdürü Recep Yeşil'i makamlarında ziyaret eden Açıkkapı, kent merkezinde vatandaşlarla sohbet etti.
Fethiye Atlı - 10.4.2017
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. Yılı
Törene, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdürü Recep Yeşil, diğer kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 29.3.2017
Vali Zorluoğlu, Keban'da Muhtarlarla Buluştu
KÖYDES kapsamında yapılan hizmetlere değinen Zorluoğlu, şunları kaydetti: "KÖYDES, 2005 yılından itibaren ve Türkiye Cumhuriyet tarihinin en önemli ve en büyük kırsal altyapı projesidir. KÖYDES'ten bugüne kadar hakikaten ilimizde ve Keban ilçemizde çok önemli yol ve su çalışmaları gerçekleştirdik. Hükümetimiz, bu sene geçtiğimiz yıllara göre çok daha yüksek ödenekler koydu. Geçen seneye göre baktığımız zaman neredeyse 5 katına çıkıyor." Toplantıya, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, kurum temsilcileri, 4 mahalle ve 30 köy muhtarı katıldı.
Fethiye Atlı - 24.3.2017
Keban Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı tarafından ilçe belediye başkanlığı makamında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Fethiye Atlı - 17.3.2017
Keban Kaymakamı Vatandaşla Buluştu
Vatandaşların fikirlerine her zaman önem verdiklerini belirten Baskın şöyle konuştu: "Keban'a neler yapabiliriz. Neleri yapsak halkımız için yararlı olur. Gayret ve çabamız, ilçemizde yaşayanların huzuru ve güveni için. Bu anlamda sizlerin de görüş ve önerilerinizi dinlemek için bugün burada toplandık. İlçede özellikle park, trafik, şehir içinde hız yapan motosiklet ve başı boş köpeklerle ilgili şikayetlerin öne çıkıyor, bunların çözümü ile ilgili ilgili kurumlar harekete geçecek." Toplantıya, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, ilçe Emniyet Müdürü Recep Yeşil, ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, kamu kurumu müdürleri, esnaf ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 10.3.2017
Halk Oylamasına Doğru
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından ilçe esnafına verilen yemeğe katılan İl Başkanı Gürgüze, burada yaptığı konuşmada, anayasa değişiklik paketini millete anlatmak için toplandıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 22.2.2017
Keban'da Kadınların Yasal Hakları Anlatıldı
KADEM ve Keban Belediye Başkanlığı işbirliğiyle, Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti Keban Kadın Kolları Başkanı Handan Yılmaz ve kadınlar katıldı.
Fethiye Atlı - 10.2.2017
Elazığ'dan Kısa Kısa
Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürü İlker Arslan ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü makamında protokolü imzalayarak devir işlemini tamamladı.
Fethiye Atlı - 30.1.2017
Keban'daki Mahalle Merdivenleri Onarıldı
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçmiş yıllarda mahalle aralarına yapılan ve zaman içinde tahrip olan merdivenlerin yeniden gözden geçirildiğini belirtti.
Fethiye Atlı - 21.11.2016
Keban'da "Temiz Çevrem Kampanyası"
Kampanyaya katılan Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Baraj İlkokulu öğrencileriyle Baraj Mahallesi sokaklarında çöp topladı.
Fethiye Atlı - 10.11.2016
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene, Kaymakam Vekili Hasan Taş Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, kamu kurum amirleri ve siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Fethiye Atlı - 29.10.2016
AK Parti Keban İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
AK Parti İlçe Teşkilatında, düzenlenen toplantıda AK Parti Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ilçeye yaptıkları çalışmalar hakkında birer konuşma yaptı.
Fethiye Atlı - 16.10.2016
Türkiye'nin En Büyük Kaya Haritası Boyandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 20 gencin gönüllü olarak haritayı boyadığını belirterek, "15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan başta Ömer Halisdemir kardeşimiz ve tüm şehitlerimizin hatırasına binaen boyanıyor.
Fethiye Atlı - 15.10.2016
Keban Belediye Başkanı Atlı'dan Gülşen'e Ziyaret
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Karayolları 8. Bölge Müdürü Ahmet Gülşen'i ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 19.9.2016
Başkan Atlı, "Uluslararası Müslüman Kadınlar Zirvesi"Ne Katılacak
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Malezya'da düzenlenecek olan "Uluslararası Müslüman Kadınlar Zirvesi"ne katılacak.
Fethiye Atlı - 13.9.2016
Kurban Bayramı Kutlanıyor
İlçe Kaymakamlığı Hacı Fevzi Efendi Toplantı Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Başçavuş Hakan Aygün, İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkez Amiri Haktan Atalay, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 7.9.2016
Keban'da 15 Temmuz Şehitler Meydanı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde 246 şehidin olduğunu anımsattı.
Fethiye Atlı - 31.8.2016
Keban'da Hayırsever İş Adamına Plaket
Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı, hayırsever iş adamı Sezai Boyraz'a plaket verdi.
Fethiye Atlı - 30.8.2016
30 Ağustos Zafer Bayramı
Törene, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, İlçe Jandarma Komutan vekili Başçavuş Hakan Aygün, İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, kurum müdürleri, siyesi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 3.8.2016
Keban'da Hacı Adayları Uğurlandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, "Rabbim inşallah onları layık bir şekilde gidip dönmeyi nasip etsin, cennetini nasip etsin, haclarını kabul etsin.
Fethiye Atlı - 27.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Cumhuriyet Meydanı'nı boş bırakmayan vatandaşlar, demokrasi nöbetine devam ediyor. Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, burada yaptığı konuşmada, zorlu bir süreçten geçtiklerini söyledi.
Fethiye Atlı - 24.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Bu ihanet şebekesine hak et ettiği cezanın verileceğini belirten Serdar, şöyle konuştu: "Şundan emin olun ki sivil uzantıları da dahil bu ur temizlenene kadar devam edecektir. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın talimatı ile bu insanların hak ettiği cezalar ile cezalandırılması için gerekli yasalar çıkarılacaktır. Meydanlarda sadece AK Parti yoktu, tüm partiler vardı. Meydanların bayrağı, ay yıldız bayrağımızdı. Milletimize, polisimize, tüm halkımıza demokrasi nöbetine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim." Serdar'a, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya ve İlçe Müftüsü Abdulhamid Pehlivan da eşlik etti.
Fethiye Atlı - 21.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Kalabalığa, İlçe Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Cumhuriyet Savcısı Ömer Demirgöz, İlçe Emniyet Müdürü Metin Balta, İlçe Müftüsü Abdulhamid Pehlivan, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, Keban Barajı ve Hidroelektrik Santrali İşletme Müdürü Soner Aslan, Özel İdare Müdürü Sadi Oruç ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de destek verdi.
Fethiye Atlı - 18.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Keban dört gündür "demokrasi nöbeti"ne devam ediyor Elazığ'ın Keban ilçesinde darbe girişiminin ilk gününden itibaren İlçe Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya ile ilçe sakinleri, doldurdukları Cumhuriyet Meydanı'ndaki nöbetlerine devam ediyor.
Fethiye Atlı - 14.7.2016
Keban'da İçme ve Sula Suyu Çalışması
Devlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan yeraltı su bendi için Keban Belediyesinde toplantı yapıldı. Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ DSİ 9 Bölge Müdürü Okan Bal ve ilgili personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, proje değerlendirmesi yapıldı.
Fethiye Atlı - 8.7.2016
Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay Açıklaması
Alpay, beraberinde Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Keban ilçesini ziyaret etti. Alpay'ı, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya ve partililer karşıladı.
Fethiye Atlı - 5.7.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
İlçe Kaymakamlığı Hacı Fevzi Efendi Toplantı Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cihan Yeşil, İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkez Amiri Haktan Atalay, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, kurum ve kuruluş temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Fethiye Atlı Haberleri | Fethiye Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Fethiye Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethiye Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Keban'da Bayramlaşma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 21:37:00. #1.14#
title