FETHİYE ATLI HABERLERİ

Fethiye Atlı haber, Fethiye Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Atlı - 22.11.2017
50 Yıllık Yol Hayali Gerçek Oluyor
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı da yeni yolun 6 köye ulaşımı rahatlatacağına işaret ederek, "Yolun yapımına katkı sunan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'ya teşekkür ediyoruz.
Fethiye Atlı - 21.11.2017
Keban'da "Sağlık Yaşam" Semineri
Seminere, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile çok sayıda kadın katıldı.
Fethiye Atlı - 9.11.2017
Keban'da Mahalle Yolları Asfaltlanıyor
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, belediye koordinatörlüğünde Elazığ Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerince, Fırat Mahallesi'ndeki Paşa ve Fevzi Çakmak caddeleri, Tarım Kredi Kooperatif rampasından Fırat Köprüsü'ne kadar olan bölüm ile Yavuz Selim Caddesi'nde asfalt çalışması başlatıldığını belirtti.
Fethiye Atlı - 29.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
İlçedeki Spor Salonunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, Kaymakam Hayrettin Baskın ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı, halkın ve öğrencilerin bayramını kutladı.
Fethiye Atlı - 19.10.2017
19 Ekim Muhtarlar Günü
Törene, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdürü Kubilay Yurtseven, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Münür Yıldız, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaddin Seçkin, İlçe Özel İdare Müdürü Sadi Oruç, dğer yetkililer ve muhtarlar katıldı.
Fethiye Atlı - 9.10.2017
Keban'da Asfalt Çalışması
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklmada, Değirmenbaşı Mahallesi'ndek adliye lojmanları ile cezaevi arasındaki yolun tamamlandığını bildirdi.
Fethiye Atlı - 30.8.2017
30 Ağustos Zafer Bayramı
Keban Keban ilçesinde 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda düzenlenen törende, Kaymakam Hayrettin Baskın ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Fethiye Atlı - 24.8.2017
Keban'da Kanalizasyon Çalışması
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Elazığ Caddesi'ndeki atık su ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.
Fethiye Atlı - 20.8.2017
AK Parti Keban İlçe Kongresi Yapıldı
Kongreye, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk, Ömer Serdar, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak ve partililer katıldı.
Fethiye Atlı - 11.8.2017
Milletvekili Açıkkapı İlçe Stadını İnceledi
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Keban ilçesinde yapımı süren statta incelemede bulundu.
Fethiye Atlı - 5.8.2017
Elazığ'da "1. Sultan Sinemilli" Etkinliği
Etkinliğe, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, CHP Keban İlçe Başkanı Seyfettin Bibar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Fethiye Atlı - 30.7.2017
Birvan Piri Davut Şenlikleri
Şenliğe, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, İstanbul Cumhuriyet Savcısı Ali Ergen de katıldı.
Fethiye Atlı - 28.7.2017
Doğu Anadolu 1. Gıda Tarım ve Hayvancılık Zirvesi
Elazığ'da bir otelde gerçekleştirilen zirveye katılan Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Genel Müdürü Ahmet Antalyalı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Mustafa Altuğ Atalaya, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mesut Akdamar, Gıda Kontrol Genel Müdürü Muharrem Selçuk, Hayvancılık Genel Müdürü Osman Uzun, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Ethem Kalın, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Destek Hizmetleri Genel Koordinatörü Ülkü Altundiş, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Organik Daire Başkanı Sebahat Güllüoğlu ve Türkiye Tohumc ular Birliği Başkanı Yıldıray Gençer, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı makamında ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 21.7.2017
Elazığ Valisi Kaldırım, Keban'da
Vali Kaldırım, ilçe girişinde Keban Kaymakam Vekili Ağın Kaymakamı Abdullah Özadalı, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Emniyet Müdürü Kubilay Yurtseven ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak tarafından karşılandı.
Fethiye Atlı - 15.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Yürüyüşe, Keban Kaymakam Vekili Ağın Kaymakamı Abdullah Özadalı, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mehmet Yücel, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya, bazı parti yöneticileri ve meclis üyeleri, daire müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 11.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mehmet Yücel ve diğer yetkililer, Değirmenbaşı Mezarlığı'nı ziyaret ederek, burada bulunan şehit Orhan Akpınar ve şehit Selahattin Doğan mezarına karanfil bıraktı, dua okudu.
Fethiye Atlı - 7.7.2017
Ak Partili Başkanlar Keban'da
Başkanlar, ilçe girişinde Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya tarafından karşılandı.
Fethiye Atlı - 21.6.2017
Balık Üreticileri Keban'da İftarda Buluştu
İftar programına, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Elazığ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan, AK Parti Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya ve daire amirleri de katıldı.
Fethiye Atlı - 2.6.2017
Teog Sınavında 120 Soruyu da Doğru Yanıtladı
Musa Coşkun Ortaokulu Müdürü Ali Rıza Tan, öğrencisi Demir'in başarısının kendilerini gururlandırdığına işaret ederek, "Sümeyra 120 soruda 120 doğru yapmayı başardı. Onun dışında bir öğrencimiz 119 soruyu 4 öğrencimiz de 117 soruyu doğru yanıtlama başarısı gösterdi. Öğretmenlerimizin yanı sıra öğrencilere kaynak kitap sağlayan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'ya teşekkür ediyorum.
Fethiye Atlı - 31.5.2017
Keban'da Öğrenciler Tasarım ve Eserlerini Sergiledi
Sergi açılışına Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül'ün de aralarında yer aldığı çok sayıda davetli katıldı.
Fethiye Atlı - 18.5.2017
Keban Belediye Başkanı Atlı'dan Başbakan Yıldırım'a Ziyaret
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Ankara'da Başbakan Binalli Yıldırım tarafından kabul edildi.
Fethiye Atlı - 14.5.2017
Anneler Günü
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fethiye Atlı - 10.5.2017
Keban'dan Kısa Kısa
Berat Kandili Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Fethiye Atlı - 7.5.2017
Akbaba Avcıların Hedefi Oldu
Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın talimatı ile belediye ekiplerince köyden alınan yaralı akbaba, Fırat Üniversitesi Hayvan Hastanesine teslim edildi.
Fethiye Atlı - 30.4.2017
Keban'dan Kısa Kısa
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, insan sağlığını ön planda tutan belediyenin yaz aylarında sinek, sivrisinek ve haşerelerin artmasını ve çoğalmasını önlemek için şimdiden mücadeleye ağırlık verdiğini söyledi.
Fethiye Atlı - 24.4.2017
Elazığ Milletvekili Öztürk'ten Keban İlçesine Ziyaret
"Keban kendine yakışanı yapmıştır." diyen Öztürk, şu ifadeleri kullandı: "Referandumda Keban ve Elazığ il olarak rekor kırarak ülkede üst sıralamaya girmiştir. Sadece bu seçimlerde değil diğer seçimlerde de Elazığ rekor kırmıştı. Yaptığımız hizmetlere, halkımız oy vererek karşılık vermiştir." Toplantıya, Belediye Başkanı Fethiye Atlı ve Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya da katıldı.
Fethiye Atlı - 23.4.2017
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Törene, Kaymakam Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, diğer kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 22.4.2017
Elazığ'da "İlçeleri Tanıyoruz" Projesi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı makamında ziyaret eden öğrenciler, ilçe hakkında bilgi aldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Fethiye Atlı Haberleri | Fethiye Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Fethiye Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethiye Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Babasından Keban Belediyesine Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 05:30:26. #1.15#
title