FETHİYE ATLI HABERLERİ

Fethiye Atlı haber, Fethiye Atlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiye Atlı - 20.9.2018
Keban'da İlköğretim Haftası Kutlandı
Kutlamalara, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Özcan Sevinç, İlçe Müftüsü Abdullah Temizkan, kurum müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Fethiye Atlı - 8.9.2018
Sancaktepe Belediye Başkanı Erdem'den Ziyaret
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın daveti üzerine ilçeye gelen Erdem ve beraberindekiler, ilçedeki tarihi ve kültürel mekanları ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 30.8.2018
Büyük Zafer'in 96. Yıl Dönümü Kutlanıyor
Keban Keban ilçesinde ise 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda düzenlenen tören, Kaymakam İlyas Öztürk ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın, Atatürk Anıtı'na çelenk bırakması ile başladı.
Fethiye Atlı - 24.8.2018
Keban'da Kurban Geleneği Devam Ettirildi
Etkinliğe, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 20.8.2018
Kurban Bayramı Mesajı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fethiye Atlı - 31.7.2018
Belediye Başkan Atlı'nın Afrikalı Ziyaretçileri
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Batı Afrika Ülkesi Togo Cumhuriyeti'nden Prof. Abdullah Nuh ve Togo'da lise müdürü olan Muhammed Canili'yi makamında kabul etti.
Fethiye Atlı - 29.7.2018
Keban'da 21. Birvan Piri Davut Şenliği
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı da Piri Davut türbesini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.
Fethiye Atlı - 21.7.2018
Elazığ Şizofreni Derneği Üyeleri Keban'ı Ziyaret Etti
Dernek üyeleri ve Hazarbaba Rehabilitasyon Merkezi Umut Evlerinde rehabilitasyon hizmeti alanlar, Keban Belediyesine geçerek, Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile makamında görüştü.
Fethiye Atlı - 16.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Yürüyüşe Keban Kaymakamı İlyas Öztürk, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Özcan Sevinç, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya da katıldı.
Fethiye Atlı - 14.7.2018
Keban Belediyesinin İlaçlama Çalışmaları
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı yazılı açıklamada, mücavir alanlarının dışın olmasına rağmen köy muhtarlarının talebi üzerine sinek ve sivrisinekle mücadele için Nimri, Bayındır, Kopuzlu, Denizli, Dürümlü, Taşkesen, Sağdıçlar, Ulupınar, Bademli, Soğanlı köylerine, Kuşçu, Örenyaka, Üçpinar, Gökbelen, Göldere, Akçatepe, Koyunuşağı, Topkıran ulv aracımızla ilaçlama yaptık" diye konuştu.
Fethiye Atlı - 2.7.2018
AK Parti Elazığ Milletvekillerinden Teşekkür Ziyareti
Ziyaretlerde milletvekillerine Belediye Başkanı Fethiye Atlı da eşlik etti.
Fethiye Atlı - 16.6.2018
Keban Festivali Başladı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, festivalin Ramazan Bayramı'na denk geldiğini belirterek, herkesin bayramı kutladığını söyledi.
Fethiye Atlı - 15.6.2018
Keban'da Ramazan Bayramı
Programa, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti milletvekili adayları Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Şahin Şerifoğulları, Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgüze ve Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya katıldı.
Fethiye Atlı - 11.6.2018
Keban'da Festival Düzenlecek
Elazığ Turizmini Geliştirme ve Kültürünü Yaşatma Derneği (Elturk-Der ) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Solmaz, Kaymakam İlyas Öztürk ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Fethiye Atlı - 5.6.2018
Keban'da Tiyatro Gösterisi
Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Kaymakam İlyas Öztürk, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Keban Cumhuriyet Savcısı Nihat Kumtepe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül, İlçe Gıda,Tarım ve hayvancılık Müdürü Ziyaddin Seçkin, İlçe Müftüsü Abdullah Temizkan, Memur- Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 2.6.2018
Keban Belediyesi "Kardeşlik İftarı" Düzenledi
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı konuşmada, "Huzurun, yardımlaşmanın ve kaynaşmanın hakim olduğu bu mübarek ayda sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum.
Fethiye Atlı - 18.5.2018
Keban'da Kur'an Kursu Öğrencilerinin Mezuniyet Töreni
Program, minik öğrencilere, ilçe müftüsü Abdullah Temizkan ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından mezuniyet belgesi ve çeşitli hediyeler verilmesi ve kurs öğreticilerine teşekkür belgesinin takdim edilmesiyle sona erdi.
Fethiye Atlı - 13.5.2018
Keban'a Mezbaha Yapılacak
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, hazırladıkları "Keban Küçük Kapasiteli Mezbaha Yapım Pojesi"nin Doğu Anadolu Kalkınma Projesi (DAP) kapsamında kabul edildiğini söyledi.
Fethiye Atlı - 9.5.2018
Basın Yayın Enformasyon Müdürü Dişlioğlu Keban'ı Ziyaret Etti
Dişlioğlu, kurum çalışanları Tuncay Bulut, Taha Tanrıkulu ile Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Keban Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Aliye Aylin Kökçin ve Keban Gazetesi'ni ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Fethiye Atlı - 9.5.2018
Keban'da Öğrencilerden Yıl Sonu Sergisi
Okulda düzenlenen sergiye, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Özcan Sevinç, DSİ Şube Müdürü Yasin Celayir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül katıldı.
Fethiye Atlı - 5.5.2018
Hoş Geldin Bebek" Projesi
Proje kapsamında içerisinde çeşitli malzemelerin yer aldığı paketler, Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından yeni çocuk sahibi olmuş aileler ziyaret edilerek dağıtılıyor.
Fethiye Atlı - 4.5.2018
Satrançta Başarılı Öğrenciler Başkan Atlı'yı Ziyaret Etti
Türkiye Satranç Federasyonu Elazığ İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası'nda dereceye giren öğrenciler, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.
Fethiye Atlı - 30.4.2018
Keban'da İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
Kermese, Belediye Başkan Fethiye Atlı, AK Parti Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya, İl Encümeni Abdultalip Deniz, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 22.4.2018
Elazığ ve Bingöl Belediye Başkanları Keban'ı Ziyaret Etti
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'nın ev sahipliği yaptığı konuk belediye başkanları, Fırat Köprüsü, Keban Barajı ve Hidro Eelektrik Santrali ile Çırçır Şelalesi'ni gezdi.
Fethiye Atlı - 16.4.2018
Keban'da Kuran Kursları Yararına Kermes
Kermesin açılışına Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti Keban İlçe Başkanı Ömer Kaya ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 10.4.2018
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 173. Yıl Dönümü
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından ilçede görev yapan polisler için yemek programı yapıldı.
Fethiye Atlı - 10.4.2018
Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü
Kutlamalara, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Nursi Çağlak, Keban Belediye Başkan Vekili Ahmet Demir, Cumhuriyet Savcısı Nihat Kumtepe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Emül, daire müdürleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 29.3.2018
Keban Belediyesinden Yöresel Ürünler Pazarı
Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, yerel ürün ve kaynakları kullanıp değerlendirerek, hem yoksul insanlara istihdam sağlamak hem de hijyen kurallarına göre üretilen yöresel ürünlerin tüketiciye daha kolay ulaşmasını sağlamak için Yöresel Ürünler Satış Yeri Projesi yaptıklarını belirtti.
Fethiye Atlı - 28.3.2018
Şehit Babasından Keban Belediyesine Ziyaret
Şehit babası Sekin'i makamında kabul eden Belediye Başkanı Fethiye Atlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Fethiye Atlı - 23.3.2018
AK Parti Elazığ Milletvekili Serdar, Keban'da
Suriye'nin toprak bütünlüğünden yana olduklarını ifade eden Serdar, şöyle konuştu: "Şu an Afrin kuşatılmış durumda, terör örgütü PKK, PYD unsuru buradan kaçmak zorunda kalmıştır. Yapılması gereken şey oradaki idari yapının tesisi anlamında stabil bir ortam oluşturma, kısa bir sürede bir belediye hizmetlerine kavuşturmak. Türkiye Cumhuriyeti olarak görevimizi yapacağız. Türkiye bildiği doğrultudan devam edecektir. Uluslararası kuruluşların küresel aktörlerin bölgede tesis edemediği barışı tesis etme konusunda elinde geleni yapacaktır. Toplumsal dünya barışının sağlanması, mazlum milletlerin mağduriyetlerin giderilmesi, uluslararası dengeden hukukun tesisi anlamında Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak başta Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz olarak elinden geleni yapacaktır." Serdar, daha sonra Keban Kaymakamı Hayrettin Baskını ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı makamında ziyaret ederek, Keban Öğretmenevinde düzenlenen ilçe koordinasyon toplantısına katıldı.
Fethiye Atlı - 19.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Etkinlik, Kaymakam Hayrettin Baskın ve Belediye Başkanı Fethiye Atlı, "Mehmet Akif ve Çanakkale Zaferi" temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödül vermesiyle sona erdi.
Fethiye Atlı - 18.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Törene, Kaymakam Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı Fethiye Atlı, diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Fethiye Atlı - 17.3.2018
Keban'da "Şehitleri Anma Günü" Etkinliği
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, burada yaptığı konuşmada, millet olarak her zaman batıla karşı hakkın, küfre karşı imanın, yanlışa karşı doğrunun, zulme ve zalime karşı mağdurun yanında yer aldıklarını söyledi.
Fethiye Atlı - 9.3.2018
Kadroya Geçecek Olan İşçilerin Sınav Heyecanı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, sınavın hayırlı olması dileğinde bulundu.
Fethiye Atlı - 8.3.2018
Keban'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
Elazığ'da Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla bin 500 kadına Türk kahvesi hediye etti.
Fethiye Atlı - 23.2.2018
Keban Yusuf Ziya Paşa Camisi ve Külliyesi" Kitabı Tanıtıldı
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yaptığı konuşmada, Yusuf Ziya Paşa'nın önemli bir şahsiyet olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: "Osmanlı tarihinde önemli bir şahsiyet. O'na Kebanlı Yusuf Ziyaddin Paşa diyebiliriz. Osmanlı'da sosyal hayatı düzenleyen, sosyal hayatı şekil veren toplumu bir arada tutan, Osmanlı'yı yaşatan kamu hizmetleri ve sivil toplum hizmetleri bunların icra edilmesidir. Çok önemli hizmetleri ihya etmiş, medeniyeti olgunlaştırmıştır. Osmanlı ve Türk medeniyeti bir batı medeniyetidir. Bu medeniyette hiçbir kötü unsur yoktur. Osmanlı bir ihya medeniyetidir." Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ise "Allah yazmayı herkese bahşetmiyor.
Fethiye Atlı - 2.2.2018
Yarım Asırlık Yol Hayali Sona Eriyor
Vali Çetin Oktay Kaldırım, beraberindeki Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile yaklaşık 4 ay önce yapımına başlanan grup köy yolundaki çalışmaları inceledi.
Fethiye Atlı - 4.1.2018
Keban'da Kariyer Günleri
Keban ilçesinde Musa Coşkun Ortaokulu Mesleki Rehberlik etkinlikleri kapsamında "Gelecekteki Mesleğim" temalı kariyer günlerinin ilk konuğu Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı oldu.
Fethiye Atlı - 3.1.2018
Keban Belediyesi Öğrencilere Yardımcı Kitap Dağıttı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, belediye olarak imkanları doğrultusunda öğrencilerin eğitimine destek olmak için çalışma yürüttüklerini dile getirdi.
Fethiye Atlı - 31.12.2017
Keban'da Amatör Lig Maçı Oynandı
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, bakım ve onarımın tamamlanmasıyla futbolun tekrar oynandığı stadın hayırlı olmasını diledi.
Fethiye Atlı - 30.12.2017
Yeni Yıla Doğru
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fethiye Atlı - 28.12.2017
Keban'da Işıklandırma Çalışması
Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, yaptığı açıklamada, güzergahın tehlike arz ettiğini ve yapılan ışıklandırmayla çok önemli bir ihtiyacın yerine getirildiğini bildirdi.
Fethiye Atlı - 25.12.2017
Keban Belediyesi Sosyal Denge Tazminat Sözleşmesi İmzalandı
Belediyede düzenlenen imza törenine Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Bem-Bir-Sen adına ise Elazığ İl Başkanı Süleyman Akay katıldı.
Fethiye Atlı - 23.12.2017
Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç Keban'da
Heyet, Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından karşılandı.
Fethiye Atlı - 2.12.2017
AK Parti Muş Milletvekili Çakar, Keban'ı Ziyaret Etti
Çakar ve Gürgöze, Keban AK Parti İlçe Başkanı Ömer Kaya'yı ziyaret ettikten sonra Keban Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Fethiye Atlı'dan ilçenin tarihi, sosyo ekonomisi ve sorunları hakkında bilgi aldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Fethiye Atlı Haberleri | Fethiye Atlı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Fethiye Atlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethiye Atlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Hükümet Kadın Bağımsız Girdi, Yine Kazandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 20:10:25. #1.14#
title