Fethi Sekin Haberleri

Fethi Sekin haber, Fethi Sekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethi Sekin - 11.04.2020
Öğrenciler mektup yazdı, polisler böyle cevap verdi
Öğrenciler mektup yazdı, polisler böyle cevap verdi Öğrenciler polis teşkilatının 175. yaşını mektup yazarak kutladılar İSTANBUL - Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıldönümünü kutlamak için Eyüpsultan Yunus Emre İlkokulu öğrencileri polislere özel olarak mektup kaleme aldılar. Öğrencilerin polisleri duygulandıran mektuplarına polisler de aynı şekilde cevap verdiler. Eyüpsultan Yunus Emre İlkokulu öğrencileri Türk Polis Teşkilatı'nın 175. Kuruluş Yıldönümünde polisleri bir kez daha unutmadılar. Öğrenciler 3A sınıf öğretmeni Zeynep İşbilir öncülüğünde bir araya gelerek polislere verilmek üzere birden çok mektup kaleme aldılar. Kaleme aldıkları mektupları seslendirerek video da çeken öğrencilere aynı şekilde polisler de cevap verdi. Öğretmen İşbilir, "Öğrencilerimizden bugün polis abileri ve ablaları için mektuplar yazmalarını istedim. Onlar da beni kırmadılar. Çok güzel mektuplar yazdılar. Türkiye'nin dört bir tarafında bulunan polislerimize sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Polis haftalarını kutluyoruz" ifadelerini kullandı. Öğrenciler ise mektuplarında, "Mektubu yazarken çok duygulandım. Şehit Polis Memuru Fethi Sekin'i rahmetle anıyoruz.
Fethi Sekin - 10.04.2020
Aydın'da kavga ihbarına giden polislere pastalı sürpriz
Aydın'ın Söke ve Efeler ilçelerinde kavga ihbarına giden polis ekipleri, Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kendilerini pasta ile bekleyen mahallelilerin sürpriziyle karşılaştı.
Fethi Sekin - 10.04.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın 175. yıl dönümü
Burdur Valisi Hasan Şıldak ve AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik,Türk Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Fethi Sekin - 10.04.2020
Bakan Dönmez, Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladı
Dönmez, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, "Gaffar Okkan ve Fethi Sekin gibi nice kahramanın yetiştiği, huzur ve güvenliğimizi sağlamak için her türlü fedakarlığı yapan polislerimizin ve Türk Polis Teşkilatımızın 175.
Fethi Sekin - 09.04.2020
GÜNDEM / 9 Nisan 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- TBMM Genel Kurulunda, Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerinde görüşmeler devam edecek.
Fethi Sekin - 03.04.2020
TÜGVA yurtları sağlık ve adalet çalışanlarının hizmetine sunuldu
Açıklamada, şu an aktif olarak kullanılan yurtların isimleri de şöyle sıralandı: "İzmir Şehit Fethi Sekin Yükseköğrenim Erkek Yurdu, İzmir Ege Panaroma Yükseköğrenim Erkek Yurdu, İzmir Hasan Tahsin Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Kocaeli Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Samsun Mesnevi Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Gaziantep Şehristani Yükseköğrenim Erkek Yurdu, İstanbul Beyoğlu Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Florya Safahat Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Üsküdar Şems Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Güngören Kut'ül Amare Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Adıyaman Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Bursa Serdengeçti Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Bursa Görükle Erkek Öğrenci Yurdu.
Fethi Sekin - 03.04.2020
TÜGVA yurtları sağlık ve adalet çalışanlarının hizmetine sunuldu
Bu süreçte eğitim öğretim döneminin ertelenmesi sebebiyle boşaltılan TÜGVA yurtlarının, tedbiren evlerine gidemeyen sağlık çalışanları ve infaz memurlarına tahsis edildiği vurgulanan açıklamada, şöyle ifadelere yer verildi: "Türkiye'de 39 ildeki 53 yurdumuz öğrencilerden izole edilmiş durumda olup, şu an için 13 yurdumuzda tahsis işlemini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Talep edilmesi halinde Çanakkale'den Kars'a kadar Türkiye'nin 39 ilindeki 53 yurt binamızla 2 bin 500 ayrı odada 6 bin 500 kişi kapasiteli tüm yurtlarımızın kapıları bizler için hayatlarını riske atan sağlık ve adalet çalışanlarımız için sonuna kadar açıktır." Açıklamada görüşüne yer verilen TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu, şunları kaydetti: "İlk olarak Çin'de görülen, ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgınının en çok etkilediği, hızla yayıldığı alanlardan biri olan sağlık ve adalet çalışanlarına destek olabilmek adına tüm yurtlarımızı ve imkanlarımızı onlar için seferber ettik. İstanbul'da 4, İzmir'de 3 ve diğer şehirlerimizde 6 yurt sağlık ve infaz memurlarımızın kullanımına açılmıştır. Gelen talepler üzerine diğer yurtlarımızda kullanıma hazır olduğunu ifade etmek isteriz. Ben inanıyorum, ülkemiz bu günleri atlatıp eskisinden daha da güçlü bir şekilde ayağa kalkacaktır. Şimdilik evlerde kalarak bizler de bize düşen görevi ifa ederek, sağlık çalışanlarına yardımcı olmalıyız." Şu an aktif olarak kullanılabilen 1800 kişi kapasiteli yurtlar şunlar: "İstanbul Beyoğlu Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Florya Safahat Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Üsküdar Şems Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ve İstanbul Güngören Kut'ül Amare Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, İzmir Şehit Fethi Sekin Yükseköğrenim Erkek Yurdu, İzmir Ege Panaroma Yükseköğrenim Erkek Yurdu, İzmir Hasan Tahsin Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Bursa Serdengeçti Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Bursa Görükle Erkek Öğrenci Yurdu, Kocaeli Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Samsun Mesnevi Yükseköğrenim Erkek Yurdu, Gaziantep Şehristani Yükseköğrenim Erkek Yurdu ve Adıyaman Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu.
Fethi Sekin - 24.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde koronavirüs salgınına karşı görev yapan sağlık çalışanlarının maske ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce çalışma başlatıldı.
Fethi Sekin - 14.03.2020
Elazığ Valisi Kaldırım'dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Vali Kaldırım, mesajında, ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden birinin de sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta olduğunu belirtti. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi, kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmasının tüm insanlığın ve toplumların en önemli hedeflerinden biri olduğunu aktaran Kaldırım, şunları kaydetti: "İlimiz sahip olduğu sağlık alt yapısı ile uzun yıllardır kendi bölgesinde sağlık merkezi konumunda olup, sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli bir misyonu üstlenmiş bulunmaktadır. Özellikle son günlerde dünya ülkelerinin birçoğunda görülen ve hızla yayılan 'koronavirüs salgını' nedeniyle ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de gerekli önleyici tedbirler alınmaya başlanmıştır. Bu bağlamda sağlık hizmetlerinin arzu edilen en üst seviyeye çıkartılmasında, tanı ve tedavi hizmetlerinin sorunsuz şekilde yürütülmesinde özellikle hekimlerimize ve tüm sağlık personellerine çok büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Bununla birlikte her bir vatandaşımızın koronavirüs başta olmak üzere tüm bulaşıcı hastalıklara karşı ciddi şekilde hassasiyet göstermeleri, önleyici tedbirlere birebir riayet etmeleri hayati önem arz etmektedir." Kaldırım, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi başta olmak üzere merkez ve ilçelerdeki hastane ve diğer sağlık kuruluşlarının hizmete girmesiyle sağlık hizmetlerinin sunumunda bölgede bir cazibe merkezi haline geldiğini kaydetti.
Fethi Sekin - 12.03.2020
Depremden yaralı kurtulan Yüsra ve annesi 46 gün sonra buluştu
Merkez üssü Sivrice ilçesinde 24 Ocak günü meydana gelen ve 41 kişinin yaşamını yitirdiği 6,8 büyüklüğündeki depremde, Mustafa Paşa Mahallesi'nde yıkılan binanın enkazında eşi Hüseyin Yıldız (37) ve oğlu Onur'u (12) kaybeden Ayşe Yıldız ve kızı Yüsra, yaralı çıkarıldı. Enkazda yaralı çıkarılan anne Ayşe Yılmaz ve kızı Yüsra, Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde tedaviye alındı.
Fethi Sekin - 12.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Merkez üssü Sivrice ilçesinde 24 Ocak günü meydana gelen ve 41 kişinin yaşamını yitirdiği 6,8 büyüklüğündeki depremde, Mustafa Paşa Mahallesi'nde yıkılan binanın enkazında eşi Hüseyin Yıldız (37) ve oğlu Onur'u (12) kaybeden Ayşe Yıldız ve kızı Yüsra, yaralı çıkarıldı. Enkazda yaralı çıkarılan anne Ayşe Yılmaz ve kızı Yüsra, Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde tedaviye alındı.
Fethi Sekin - 11.03.2020
Enkazdan yaralı kurtarılan anne ve küçük kızı günler sonra kavuştu (2)
Merkez üssü Sivrice ilçesi olan, 24 Ocak'ta yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremde Mustafa Paşa Mahallesi'nde yıkılan Kalay Apartmanın enkazı altından Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin çıkardığı Yüsra ile annesi Ayşe Yıldız (35), Fethi Sekin Şehir Hastanesindeki tedavilerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Servisine sevk edildi.
Fethi Sekin - 11.03.2020
Enkazdan yaralı kurtarılan anne ve küçük kızı günler sonra kavuştu (1)
Merkez üssü Sivrice ilçesi olan, 24 Ocak'ta yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depremde Mustafa Paşa Mahallesi'nde yıkılan Kalay Apartmanın enkazı altından Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin çıkardığı Yüsra ile annesi Ayşe Yıldız (35), Fethi Sekin Şehir Hastanesindeki tedavilerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Servisine sevk edildi.
Fethi Sekin - 10.03.2020
Nallıhan'da "Şehit ve Devlet Büyüklerinin Emanetleri Sergisi" açıldı
Hafta sonuna kadar açık kalacak sergide, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefat ettiği gün giydiği gömlekten helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun gömleğine, şehit polis Memuru Fethi Sekin'in üniformasından şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın kravatına kadar 220 ye yakın kıyafet ve eşya yer alıyor.
Fethi Sekin - 05.03.2020
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Ragıp Soylu Coşkun için memleketinde tören
Fethi Sekin Şehir Hastanesi morgundan alınan şehit Coşkun'un (26) naaşı, cenaze aracıyla Mevlana Camisi'ne getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fethi Sekin Haberleri | Fethi Sekin Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Fethi Sekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fethi Sekin kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili Hamza Dağ'dan İzmir Barosuna HDP tepkisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 09:35:54. #1.14#

title