Ferrera: "Beşiktaş'ı Yenmek Zorundayız"

Ferrera: "Beşiktaş'ı Yenmek Zorundayız"

Beşiktaş'ın, UEFA Kupası'nda Yarın Yapacağı Maçtaki Rakibi Club Brugge'nin Teknik Direktörü Emilio Ferrera, Grupta Son Maça Çıkacaklarını Belirterek, "Telafisi Olmadığı İçin Beşiktaş'ı Yenmek Zorundayız" Dedi.

Ferrera:

Beşiktaş'ın, UEFA Kupası'nda yarın yapacağı maçtaki rakibi Club Brugge'nin teknik direktörü Emilio Ferrera, grupta son maça çıkacaklarını belirterek, ''Telafisi olmadığı için Beşiktaş'ı yenmek zorundayız'' dedi.

Belçika ekibinin Brezilyalı teknik direktörü Ferrera, takımının BJK İnönü Stadı'nda yaptığı antrenman öncesi düzenlediği basın toplantısında, galibiyetten başka seçenekleri olmadığını ifade ederek, ''Yarın kazanmak için oynayacağız. Bunun için gerekli riskleri alacağız. Oyun şeklimizi değiştirmeyeceğiz. Futbolcular da bireysel olarak yarınki maçı kazanmamız gerektiğini düşünüyor. Bu da pozitif etki yapabilir'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın, kendileriyle aynı durumda olduğunu bildiklerini kaydeden Emilo Ferrera, ''Rakibimiz de gruptan çıkmak için kazanmak zorunda. İlk iki karşılaşmada Beşiktaş da bizim gibi ödüllendirilmedi. İki karşılaşmayı yitirdi, puanları yok. Bizim gibi, sıralamada bulundukları durumu hak etmiyorlar. Daha fazlasını hak ediyorlar'' dedi.

Belçika takımının, Beşiktaş karşısına Steijnen, Priske, Maertens, Clement, Gvozdenovic, Vermant, Englebrt, Blondel, Daerden, Salou ve Balaban muhtemel onbiriyle çıkması bekleniyor.

Kaynak: AA