Feridun Bilgin Haberleri

Feridun Bilgin haber, Feridun Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Feridun Bilgin - 06.10.2015
Bakan Feridun Bilgin: "1 Nisan 2016'dan İtibaren Hızımız 10 Kat Artacak"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, G20 Türkiye Konferansı’nda yaptığı konuşmasında “1 Nisan 2016 itibariyle kullanıcılar mobil geniş bant internet erişiminde 10 kata kadar artışlar görecekler.
Feridun Bilgin - 06.10.2015
B20 Türkiye Dijital Ekonomi Konferansı
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 2008 yılında 22 pilot kamu hizmeti ile başlatılan e-Devlet Kapısı uygulamasının bugün 197 kurumun verdiği bin 299 elektronik devlet hizmetine dönüştüğünü belirterek, "e-Devlet'ten bugün 20 milyon kayıtlı kullanıcı faydalanmaktadır" dedi.
Feridun Bilgin - 06.10.2015
B20 Dijital Ekonomi Konferansı
B20 Dijital Ekonomi Konferansı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in katılımıyla Swissotel'de başladı.
Feridun Bilgin - 06.10.2015
Gündem / 6 Ekim 2015
(Gaziantep/14.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) 5- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Valilik ve Belediyeyi ziyaret edecek, toplu temel atma ve açılış törenine iştirak edecek.   (Uşak/11.30-15.45) (Fotoğraflı - Görüntülü) 6- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, B20 Digital Ekonomi Forumu'na katılacak.
Feridun Bilgin - 06.10.2015
Gündem Özeti / 6 Ekim 2015
(Uşak/11.30/13.30/15.00/15.45) 6- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, B20 Digital Ekonomi Forumuna katılacak.
Feridun Bilgin - 20.09.2015
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin Açıklaması
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Kurban Bayramı'nı ailesinin, büyüklerinin ve sevdiklerinin yanında geçirmek için seyahat edeceklerin rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmesine yönelik için tüm tedbirleri aldıklarını bildirdi.
Feridun Bilgin - 13.09.2015
Bakan Alaboyun'un Acı Günü
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, 88 yaşında hayatını kaybeden kayınpederi Rahmi Müjdeci'nin Aksaray'da düzenlenen cenaze törenine katıldı.
Feridun Bilgin - 06.09.2015
Ulusal Deniz Emniyeti Acil Müdahale Merkezleri Geliyor
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, büyük çaplı kaza ve afetler sonucu denizlerde meydana gelebilecek petrol ve kimyasal madde kirliliklerine karşı Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi (UDEM) kurulmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü açıkladı.
Feridun Bilgin - 03.09.2015
TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü Toplantısı
Genel Kurul'da yemin eden bakanlar şöyle: "İçişleri Bakanı Selami Altınok, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kudbettin Arzu, Adalet Bakanı Kenan İpek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Milli Savunma Bakanlı Vecdi Gönül, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin.
Feridun Bilgin - 02.09.2015
Uçuşlardaki Rötarlar Meclis Gündemine Taşındı
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin tarafından yazılı olarak cevaplanması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
Feridun Bilgin - 30.08.2015
Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkomutan sıfatıyla, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamalarını kabul etti.  Erdoğan, Anıtkabir'deki törenin ardından, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne geçti.  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki törende, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş ve Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Kenan İpek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, kuvvet komutanları, orgeneral ve oramiraller, Sayıştay Başkanı Recai Akyel, YSK Başkanı Sadi Güven'in de aralarında bulunduğu yüksek yargı organlarının üyeleri, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu, korgeneral ve koramiraller, tümgeneral ve tümamiraller, tuğgeneral ve tuğamiraller, bürokratlar, yabancı misyon şefleri ve uluslararası kuruluşların temsilcileri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebriklerini iletti.
Feridun Bilgin - 29.08.2015
30 Ağustos Zafer Bayramı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, "Türkiye, milletiyle bölünmez bir bütün olarak, bugün de kardeşliğimize kasteden terör ve benzeri tüm tehditlerin üstesinden gelecek, çok daha parlak ve aydınlık bir geleceğe kavuşacaktır" değerlendirmesinde bulundu.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Geçici Bakanlar Kurulu Açıklandı
Açıklanan yeni kabinede 62. Hükümette görev alan ve AK Parti Tüzüğü'ndeki üç dönem kuralı nedeniyle 7 Haziran seçimlerinde milletvekilliğine aday gösterilmeyen Bülent Arınç, Ali Babacan, Mevlüt Çavuşoğlu, Faruk Çelik, Taner Yıldız, Nurettin Canikli, Ömer Çelik, Mehmet Mehdi Eker yer almadı. Ayşenur İslam, Volkan Bozkır ve Sebahattin Öztürk ise koltuklarını yeni isimlere bıraktı.  İçişleri Bakanlığı Altınok'a emanet 7 Haziran seçimleri öncesi Adalet Bakanlığına getirilen Kenan İpek ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan Feridun Bilgin, yeni kabinede görevlerine devam edecek.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Geçici Bakanlar Kurulu Açıklandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan Bakanlar Kurulu listesi şöyle: "Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu - Başbakan  Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan - Başbakan Yardımcısı  Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş - Başbakan Yardımcısı  Diyarbakır Milletvekili Cevdet Yılmaz - Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş - Başbakan Yardımcısı Kenan İpek - Adalet Bakanı  Ayşen Gürcan - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kocaeli Milletvekili Ali Haydar Konca - Avrupa Birliği Bakanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Ahmet Erdem - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  İstanbul Milletvekili İdris Güllüce - Çevre ve Şehircilik Bakanı  Feridun Sinirlioğlu - Dışişleri Bakanı  Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci - Ekonomi Bakanı  Ali Rıza Alaboyun - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı  Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç - Gençlik ve Spor Bakanı  Kutbettin Arzu - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı  Cenap Aşcı - Gümrük ve Ticaret Bakanı  Selami Altınok - İçişleri Bakanı  İzmir Milletvekili Müslüm Doğan - Kalkınma Bakanı  Yalçın Topçu - Kültür ve Turizm Bakanı  Gaziantep Milletvekili Mehmet Şimşek - Maliye Bakanı  Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı - Milli Eğitim Bakanı  Vecdi Gönül - Milli Savunma Bakanı  İzmir Milletvekili Veysel Eroğlu - Orman ve Su İşleri Bakanı  Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu - Sağlık Bakanı  Feridun Bilgin - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Geçici Bakanlar Kurulu Açıklandı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Anayasa'nın 114. maddesi gereğince kurulan Geçici Bakanlar Kurulu'nda yeniden bu göreve getirildi.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Başbakan Davutoğlu Geçici Bakanlar Kurulu'nu Açıkladı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçici Bakanlar Kurulu’nu açıkladı.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Geçici Bakanlar Kurulu Açıklandı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anayasa'nın 114. maddesi çerçevesinde kurulan Geçici Bakanlar Kurulu'nu açıkladı.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Davutoğlu'nun Seçim Hükümeti Belli Oldu
İşte Davutoğlu’nun açıkladığı yeni kabine: Başbakan Ahmet Davutoğlu Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Adalet Bakanı Kenan İpek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan Avrupa Birliği Bakanı Ali Haydar Konca Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ahmet Erdem Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşçı İçişleri Bakanı Selami Altınok Kalkınma Bakanı Müslüm Doğan Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Millî Savunma Bakanı Vecdi Gönül Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin Davutoğlu, bakanlık için muhalefetten 11 isme bakanlık teklifi götürmüştü.
Feridun Bilgin - 28.08.2015
Başbakan Davutoğlu Kabineyi Açıkladı
Başbakan Ahmet Davuoğlu, seçim hükümetini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Feridun Bilgin Haberleri | Feridun Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Feridun Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Feridun Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. En Pahalı Tramvay Projesi Meclis Gündemine Taşındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 01:03:09. #1.14#

title