Ferhat Göçer, Şanlıurfa'da Hayranlarıyla Buluştu

Ferhat Göçer, Şanlıurfa'da Hayranlarıyla Buluştu

Müzik Dünyasının Doktor-sanatçısı Ferhat Göçer, Şanlıurfa'da Hayranlarıyla Buluştu. Göçer'in Konser Vereceği Salonda Yer Bulamayanlar Yerlerde Oturdu.

Ferhat Göçer, Şanlıurfa'da Hayranlarıyla Buluştu

Müzik dünyasının doktor-sanatçısı Ferhat Göçer, Şanlıurfa'da hayranlarıyla buluştu. Göçer'in konser vereceği salonda yer bulamayanlar yerlerde oturdu.

Bir kırtasiye firmasının organizesiyle Şanlıurfa'ya getirilen Ferhat Göçer, hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Ferhat Göçer'i izlemeye gelen bir çok hayranı salon dışında kaldı. Yer bulamayanlar da yerde oturmak zorunda kaldı.

Müzik dünyasının doktor-sanatçısı Ferhat Göçer, Şanlıurfa'nın Bozova ilçesine bağlı Yaylak Belde Belediye Başkanı olan babası İbrahim Halil Göçer, emekli öğretmen annesi Fatma Göçer ile bir araya geldi. Anne ve baba Göçer, duygulu gözlerle oğullarının konserini izledi. Beğenilen şarkıları söyleyen Göçer'e zaman zaman seyirciler de eşlik eti.

Konser sonrasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Ferhat Göçer, anne ve babasıyla kameralar karşısına geçti. Şanlıurfa'da konserden çok yakınlarını gördüğünü belirten Göçer, "Urfa konserinde en sevdiğim anemi, babamı ve dostlarımı görüyorum. Konserler benim için buluşma noktası oluyor. Kalabalık ve yoğunluk sebebiyle ayakta olanlar oldu. Seyirciler ayakta kaldığı için bizi affetsinler. Buraya konser verme niyeti ile gelmiyorum. Dostları ve yakınları görmeye geliyorum" dedi.

Sanatçı İbrahim Tatlıses'in siyasete girmekle doğru karar verdiğini kaydeden Göçer, "Tatlıses'in yolu açıktır. Çok seveni var. Marka olarak Urfa'yı iyi temsil den biri olarak görüyorum. Hak ediyor, yolu ve şansı açık olsun. Ben onu destekliyorum. Bağımsız olmakla doğru bir hareket yapıyor. Sanatçının siyasi yönü olmaması gerekiyor. Önemli olan burada Tatlıses'e verilecek olan destektir. Siyasete bağımsız olarak girmesi akıllıca bir harekettir Tatlıses adına. Ben ve tanıdığım herkesin onu destekleyeceğine inanıyorum. Benim siyasete girmek gibi bir niyetim yok. Zaten babam siyasetin içindedir. Allah ona uzun ömür versin" diye konuştu.

Ferhat Göçer'in annesi Fatma Göçer, amcasının kızı için getirdiği CD'yi oğlu Göçer'e imzalattı. Seyirciler ise İbrahim Tatlıses'in yerini kimsenin tutamayacağını ama Ferhat Göçer'i de sevdiklerini söyledi.

(FÖ-ST-MEF-Y)

Kaynak: İHA