FERHAN ŞENSOY HABERLERİ

Ferhan Şensoy haber, Ferhan Şensoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ferhan Şensoy - 14.10.2018
Mimikleriyle Cümle Kuran Son Meddah: Erol Günaydın"
Muhsin Ertuğrul, Yıldız Kenter, Müşfik Kenter, Gülriz Sururi, Engin Cezzar, Cüneyt Gökçer, Mahir Canova, Ergin Orbey, Ferhan Şensoy gibi usta isimlerle çalışan oyuncu, Athena, Fatih Erkoç ve Emre Altuğ gibi birçok sanatçının klibinde de rol aldı.
Ferhan Şensoy - 10.5.2018
Trabzon'da Kültür Sanat
"Ferhangi Şeyler" Trabzon'da sahnelenecek Ferhan Şensoy'un yazıp yönettiği "Ferhangi Şeyler" adlı oyun, Trabzon'da sanatseverlerle buluşacak.
Ferhan Şensoy - 27.4.2018
İkü Kariyer Onursal Ödülleri 39 Dalda Sahiplerini Buldu
YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ FERHAN ŞENSOY'A 'Yılın En Beğenilen İkilisi' Ahmet Murat ve Murat Cemcir, 'Yılın En Beğenilen Tiyatro Topluluğu' Müjdat Gezen Tiyatrosu, 'Yılın En Beğenilen TV Programı' Tolgshow (Tolga Çevik) oldu.
Ferhan Şensoy - 27.4.2018
İkü Kariyer Onursal Ödülleri 39 Dalda Sahiplerini Buldu
YAŞAM BOYU ONUR ÖDÜLÜ FERHAN ŞENSOY'A 'Yılın En Beğenilen İkilisi' Ahmet Murat ve Murat Cemcir, 'Yılın En Beğenilen Tiyatro Topluluğu' Müjdat Gezen Tiyatrosu, 'Yılın En Beğenilen TV Programı' Tolgshow (Tolga Çevik) oldu.
Ferhan Şensoy - 27.4.2018
Çorbada Tuzun Olsun Kariyer Onursal Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Törende, "Yaşam Boyu Onur Ödülü" Ferhan Şensoy'a verilirken, "Çorbada Tuzun Olsun Özel Ödülleri" yönetmen Bulut Reyhan'a, 2013'ten bu yana Türkiye'nin kırsal bölgelerine giderek sosyal açıdan imkanları kısıtlı olan çocukları sinema başta olmak üzere sanatla buluşturan "Sinemasal"a ve sivil toplum kuruluşlarının farkındalık yaratan projelerini ele alan "Aktivist" adlı programa takdim edildi.
Ferhan Şensoy - 21.1.2018
Açtığı Sanat Kafede Meddahlık Geleneğini Yaşatıyor
Meddahlıkta kavuk devretme geleneği olduğuna işaret eden Cengiz, şunları kaydetti: "Rahmetli Münir Özkul kavuğunu İsmail Dümbüllü'den almıştı, 1989'da Ferhan Şensoy'a devretti.
Ferhan Şensoy - 12.1.2018
MOİ Sahne'de 2018 Şubat Ayı Programı
28 Şubat Çarşamba, saat 20.30'da tiyatro oyunu 'Ferhangi Şeyler' Ferhan Şensoy, 1987 yılından beri 2000'den fazla kez sergilediği tek kişilik oyunu 'Ferhangi Şeyler' 31.
Ferhan Şensoy - 5.1.2018
Futbol Camiasında Münir Özkul Üzüntüsü
Münir Özkul; bazen kahkahaların, bazen hüzünlerin başrolündeydi. Mahmut Hoca'ydı, Yaşar Usta'ydı, Rıza Baba'ydı, Baba Yaşar'dı... Kel Hasan Efendi'den İsmail Hakkı Dümbüllü'ye geçen kavuğun 1968'den Ferhan Şensoy'a devrettiği 1989 yılına kadar sahibiydi.
Ferhan Şensoy - 19.12.2017
42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri"
Ferhan Şensoy'un yazıp, yönettiği Ortaoyuncular tarafından sahnelenen "Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi ?" adlı eser "En İyi Yapım", "Gayri Resmi Hürrem" adlı oyundaki yönetmenliğiyle Özen Yula'ya "En İyi Yönetmen", Günay Karacaoğlu "En İyi Kadın Oyuncu", Mert Tanık "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü aldı.
Ferhan Şensoy - 8.11.2017
Türkiye, Geleceğini Çocuklarında Görüyor…
Levent Kırca ve Nejat Uygur unutulmadı Son 10 yılın en başarılı tiyatro oyuncusu alanında ise, Ali Sunal yüzde 5 ile ilk sırada çıktı. Ali Sunal'ı, yüzde 4 ile Levent Kırca, yüzde 3'er oranla Haluk Bilginer ve Nejat Uygur, yüzde 2'şer oranla, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Ferhan Şensoy, Demet Akbağ, Müjdat Gezen ve yüzde 1'er oranla Genco Erkal, Erdal Beşikçioğlu ve Haldun Dormen izlediler.
Ferhan Şensoy - 22.8.2017
Nilgün Belgün Youtube Kanalı Açacağını Açıkladı
"İNŞALLAH BEN DE FERHAN GİBİ 20'NCİ YILIMI KUTLARIM" 'Aşk ve Komedi'nin 500'üncü oyununu 23 Ekim'de Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahneleyip 41'nci sanat yılını kutlayacak olan Belgün, "Tiyatro oyuncusu olduğum için hep tekst ile çalışıyorum. Provalarım iyi gidiyor. Nasıl ki Ferhan Şensoy 20'nci yılını kutluyorsa bende 5'inci yılımdayım, inşallah benim gösterimde Ferhan Şensoy gibi olur.
Ferhan Şensoy - 12.6.2017
42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri" Açıklandı
"Nadide Küntay Emek Ödülü" akademisyen ve yönetmen Zurab Sikharulidze'ye, "En İyi Yapım Ödülü" Ferhan Şensoy'un yazdığı ve yönettiği "Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi?" adlı yapıma, "En İyi Yönetmen Ödülü" ise "Gayri Resmi Hürrem" adlı oyundaki yönetimiyle Özen Yula'ya verilecek.
Ferhan Şensoy - 31.5.2017
'Kibarlık Budalası' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde
'Nereye De Gidiyor Lan Bu Gemi' Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkıyor Usta oyuncu Ferhan Şensoy'un yazıp yönettiği oyun 'Nereye De Gidiyor Lan Bu Gemi?' tiyatroseverlerle Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde buluşmaya hazırlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ferhan Şensoy Haberleri | Ferhan Şensoy Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ferhan Şensoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ferhan Şensoy kimdir, hayatı ve biyografisi. 23. İstanbul Tiyatro Festivali'nde ödül gecesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 20:05:10. #1.14#
title