Fenerbahçeliler Kafeleri Doldurdu

Fenerbahçeliler Kafeleri Doldurdu

Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlemek için Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki kafelere akın etti.

Fenerbahçeliler Kafeleri Doldurdu

Haber - Kamera: Ali Çağlar TİNBEK İSTANBUL - DHA

Fenerbahçeli taraftarlar, Türk Telekom Arena'da bugün oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlemek için Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki kafelere akın etti.

4 büyük kulübün "misafir seyirci alınmaması" kararı nedeniyle Türk Telekom Arena'daki Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmasını statta seyredemeyen Fenerbahçeli taraftarlar, Bağdat Caddesi'ndeki kafeleri doldurdu. Bir taraftar, "Kafelerden takip etmek zorunda kalıyoruz ama yüreğimiz takımımızla inşallah kazanacagız" dedi. Tezahüratlarını kafelerden yapacaklarını söyleyen taraftarlar, statlardaki atmosferin kafelerde yaşanmadığını da belirtti. Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında orada olduğunu belirten bir taraftar ise "Yasak yoktu o zaman gayet güzel bir ortam vardı. İki takım taraftarları takımlarını gayet iyi bir şekilde desteklemişti. Bu sene yasak var ve böyle bir yerde takımımızı destekliyoruz. Yüreğimiz takımımızla. Yasaklarla bir yere gelinmiyor bunu hep beraber görecez" diye konuştu.

Kaynak: DHA