Fenerbahçeli Yönetici Erol Bilecik, "Aykut Kocaman'ı Kovabilirsiniz" Paylaşımını Beğendi

Fenerbahçe yöneticisi Erol Bilecik'in sosyal medya hesabından bir takipçinin "Bayram hediyesi olarak Aykut Kocaman'ı kovabilirsiniz" şeklindeki yorumu beğenmesi Twitter'da büyük yankı uyandırdı.

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından yönetim kurulu üyesi olan TÜSİAD başkanı Erol Bilecik'in twitter hesabından yaptığı bir beğeni twitter'da gündeme oturdu.

Bilecik, bir takipçisinin "Bayram hediyesi olarak Aykut Kocaman'ı kovabilirsiniz" şeklindeki yorumu beğenince sosyal medyada yankı uyandıran bu hareketin ardından Erol Bilecik bir açıklama yaptı ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğini açıkladı.

"YANLIŞ ANLAŞILMAYA SEBEBİYET VERDİM"

Erol Bilecik, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Takipçilerimin bayram tebriklerini beğenirken bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimi gördüm. Sehven yaptığım bir beğeninin takımımızın teknik yapılanmasına ilişkin yorumum olarak algılandığını fark ettim. Beğenimin maksadı yalnızca bir bayram tebriğine yanıt vermektir.

YORUMLAR (8)

  • ADINIZI YAZINA: B:KUBA KUBANA:
    bende aykutu begenmiyorum ama sayili bir fenerli, yönetici cok terbiesizlik yapmistir göndermeminde bir adabi var bu yönetici zengin olmus ama adam olamamis, heyhat yaziklar olsun böyle mahluklara.
  • FENERLİ DURUŞU:
    Aykut hocanın bu şekilde beklemesini gerektirmiyordu..kendisi gidecekti. bence bu saatten sonra kalması iyi olmayacak.tad kaçtı..
  • SEDAT.Y:
    hanı bırakıyordun aykut halen benimle calışacaklar diye bekliyorsun senin oynattıgın futbol degil mac oynanırken resmen uykumuz gelıyor uyuklamak istemiyoruzzzzz,
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.