Fenerbahçeli Kaleci Rüştü, Kitap Tanıtımına Katıldı

Fenerbahçe'nin Milli Kalecisi Rüştü Reçber, Sarı-lacivertli Eski Sporcu Can Akbulutlu'nun Yazdığı 'Futbolun Çubuklu Forması' Adlı Kitabın Tanıtımına Katıldı.

Fenerbahçeli Kaleci Rüştü, Kitap Tanıtımına Katıldı

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber, Sarı-lacivertli eski sporcu Can Akbulutlu'nun yazdığı 'Futbolun Çubuklu Forması' adlı kitabın tanıtımına katıldı.

Birleşik Fenerbahçeliler Vakıf Lokali'nde gerçekleştirilen kitap tanıtımında konuşan Can Akbulutlu, 30 yıldır Fenerbahçe camiasının içinde olduğunu belirterek, "Kitabımda yaşadıklarımı, futbolu anlattım. Ancak Fenerbahçeli olduğum için futbola bu yönden baktım. Kitapta takımın 3 kaptanı Rüştü, Ümit ve Tuncay'ın ayrı bir yeri var" diye konuştu.

Sarı-lacivertli kaleci Rüştü Reçber ise, Can Akbulutlu'nun kitabının, yeni nesil için bir tarih kitabı niteliğinde olduğunu, kitapta kendisine yer ayrılmasından da büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Milli kaleci, sakatlığıyla ilgili sorulan sorulara da "Tedavim, yapılan programlama dahilinde sürüyor. Futboldan uzak kalmak acı veriyor, futbolu çok özlüyorum. Ancak pes edecek bir yapıda değilim. Çalışmalarımı yapıp, tekrar sahalara döneceğim" cevabını verdi.

Rüştü, 100. yılda herkesin büyük beklentiler içinde olduğunu, kendilerinin de bu beklentilere elde edecekleri başarılarla cevap vereceklerini söyledi.

(KÇ-İY-S)

Kaynak: İHA