Fenerbahçeli futbolcularda galibiyet sevinci yaşanıyor

Fenerbahçe'nin, Vestel Manisaspor karşısında aldığı farklı galibiyetin ardından Sarı-Lacivertli futbolculardan Deivid, Kezman ve Uğur Boral basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fenerbahçeli futbolcularda galibiyet sevinci yaşanıyor

Fenerbahçe'nin, Vestel Manisaspor karşısında aldığı farklı galibiyetin ardından Sarı-Lacivertli futbolculardan Deivid, Kezman ve Uğur Boral basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şampiyonlar Ligi'nde elde ettikleri başarının ardından zorlu bir lig maçına çıktıklarını belirten Uğur Boral, ''Sevilla maçı sonrası fazla bir rahatlık olabilirdi; ancak futbol rehavet kaldırmaz. Orada yaşadığımız mutluluğu pekiştirmek adına çok iyi oldu bu galibiyet. Zaten ciddiyetimizi herkes görmüştür. Vestel Manisaspor da çok iyi bir kadroya sahip. Bunun da bilincindeydik. Kısacası herkes elinden geleni yaptı. Bugün çok pozisyon bulduk. Yolumuza devam ediyoruz. Herkesi, tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Hakkımda duyduğum güzel sözler gerçekten onur verici. Fenerbahçe forması altında böyle iyi futbol oynamak başta bana ve aileme çok büyük bir mutluluk yaşatıyor. Bu tarz olumlu eleştirileri duymak inanılmaz güzel.'' dedi.

DEİVİD: ''LİGDE DE YOLA DEVAM''

Brezilyalı futbolcu Deivid ise, ''Sevilla maçından sonra lige konsantre olmamız gerekiyordu. Bunu hafta içinde yaptığımız çalışmalarla elde ettik ve bu akşam da sahaya yansıttık. Güzel bir galibiyet aldık, bizi destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Ligde de hedefimiz galibiyet.'' diye konuştu.

KEZMAN: "PERFONMANSIM ARTMAYA BAŞLADI"

Son haftalarda artan perfonmansıyla dikkat çeken Kezman ise, öncelikle taraftarın göstermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiğini belirterek, ''Ben ilk olarak taraftarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca futbolcu arkadaşlarımada bana göstermiş oldukları yardımdan dolayı teşekkür ediyorum. Sezon başından itibaren yapmak istediklerimi yapmaya başladım. Dizimde sakatlığım vardı ve o geçti perfonmansım arttı. Ben oyun içinde sürekli yer değiştiren ve koşan oyuncuyum. Bir yerde top beklemeyi sevmiyorum. Doksan dakika bunu yaparsanız gol atma şansınız artar.'' dedi.

Öte yandan, Vestel Manisasporlu futbolcu Şener, Fenerbahçe'nin galibiyeti hak ettiğini belirterek, ''Biz bugün istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Fenerbahçeyi tebrik ediyorum. Kendilerine Şampiyonlar Ligi'nde başarı diliyorum. Türkiye'nin buna ihtiyacı var.'' ifadelerini kullandı.