Fenerbahçeli Futbolcular Semih ve Volkan'dan Açıklamalar

A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası Kadrosunda Bulunan Fenerbahçeli Futbolculardan Semih Şentürk ve Kaleci Volkan Demirel, Yarı Finalde Elendikleri Şampiyonanın Ardından Yeni Sezon İçin Sarı-lacivertli Ekibin Hedeflerine Konsantre Olacaklarını Belittiler.

Fenerbahçeli Futbolcular Semih ve Volkan'dan Açıklamalar

A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası kadrosunda bulunan Fenerbahçeli futbolculardan Semih Şentürk ve kaleci Volkan Demirel, yarı finalde elendikleri şampiyonanın ardından yeni sezon için sarı-lacivertli ekibin hedeflerine konsantre olacaklarını belittiler.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesine açıklamalarda bulunan Semih ve kaleci Volkan bir haftalık tatilin ardından tekrar futbol konsantre olacaklarını söylediler. Fenerbahçe'nin üst düzeyde başarı hedefi için kısa bir tatilin ardından çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Semih, ''Avrupa Şampiyonası unutulmaz hatıralarla birlikte geride kaldı. Artık bu güzel şampiyonayı ardımızda bıraktık. Uzun süredir milli takımdayız. Onun öncesinde de lig vardı. Kısa da olsa bir tatile çıkacağız ve buna çok ihtiyacımız var. Bir hafta sonra takımımızla birlikte idmanlara başlayacağız ve Fenerbahçe için futbola yeniden konsantre olacağız. Yeni sezonun Fenerbahçe için ne kadar büyük önem taşıdığının farkındayız. Fenerbahçe'nin hedefleri her zaman için aynıdır. Bu da en üst seviyede başarıdır. Bunun için ter akıtacağız'' ifadelerini kullandı.

Kaleci Volkan ise şampiyona öncesindeki hazırlık dönemi ile birlikte yaklaşık 1,5 aydır milli takımda bulunduklarını hatırlatarak, ''Bana göre çok güzel bir şampiyona geçirdik ve milli takım görevini yerine getirdi. Artık bu şampiyona geride kaldı. Bir haftalık tatilden sonra futbola Fenerbahçe için döneceğiz ve artık kulübümüzü düşüneceğiz. Bu sezon Fenerbahçe için ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz'' açıklamasında bulundu.

(MFS-ÖK-S)

Kaynak: İHA