Fenerbahçeli Eski Yönetici ve Atlet Eşref Aydın'ın Yaşamını Anlatan Kitap Tanıtıldı

Fenerbahçe Kulübü'nün Eski Atlet ve Yöneticilerinden Eşref Aydın'ın Yaşamını Anlatan 'Eşref Aydın Yorulmaz Türk' Kitabının Tanıtımı Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Yapıldı.

Fenerbahçeli Eski Yönetici ve Atlet Eşref Aydın'ın Yaşamını Anlatan Kitap Tanıtıldı

Fenerbahçe Kulübü'nün eski atlet ve yöneticilerinden Eşref Aydın'ın yaşamını anlatan ''Eşref Aydın Yorulmaz Türk'' kitabının tanıtımı Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda yapıldı.

1907 tribününde gerçekleştirilen tanıtım kokteyline, Eşref Aydın'ın yanısıra kitabın yazarı Sibel Kurt, Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe ve davetliler takıldı.

Programında ilk sözü alan kitabın yazarı Sibel Kurt, yazdığı eserle ilgili düşlerini ve eserin hazırlanış aşamasını hazırlanan slayt gösterisi eşliğinde anlattı.

Eşref Aydın ise böyle bir eserin hazırlanmasının kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, ''Bu kitabın yazılmasının nedeni, Fenerbahçe'de son zamanlarda yaşanan yanlış bilgilerdir. Üzüntü duyduğum bu durumun düzelmesi için böyle bir girişimde bulundum. Bilgi kaynağı olması için bu eserin ortaya çıkmasına ben ve dostlarım çaba sarfettik'' dedi.

Öte yandan kitabın gelirinin Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacağı açıklandı.

Eşref Aydın'ın yaşamını anlatan kitabın tanıtımına katılan Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından Selahattin Beyazıt programda söz olarak büyük bir jeste imza attı.

Tanıtımda, Aydın'ı kucaklayarak selamlayan Beyazıt, davetlilere yaptığı konuşmada, Fenerbahçeliler, bu güzel günde birlikte olmanın heyecanını duyduğunu belirtti.