Fenerbahçeli Alex'ten İddialı Açıklama

Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Alex de Souza, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalinde Eşleşecekleri Rakiplerinin İşinin Çok Zor Olduğunu Belirterek, "Kaliteli Bir Takıma Sahibiz, Rakiplerimizle Başa Baş Mücadele Edeceğiz" Dedi.

Fenerbahçeli Alex'ten İddialı Açıklama

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex De Souza, Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde eşleşecekleri rakiplerinin işinin çok zor olduğunu belirterek, "Kaliteli bir takıma sahibiz, rakiplerimizle başa baş mücadele edeceğiz" dedi.

Alex De Souza, kendi internet sitesinde yer alan açıklamada, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalarak büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi. Alex, "Büyük bir başarıya imza attık. Herkes bizi küçük görüyor, ama kaliteli bir takıma sahibiz. Bundan sonraki karşılaşmalarda rakiplerimizin işi zor olacak. Geçen sene Avrupa'nın en iyisi olan Sevilla'yı eledik. Bundan sonra da rakiplerimizle başa baş mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Brezilya Milli Takımı formasını yeniden giymeyi her zaman hedeflediğini dile getiren Alex, "Milli takım forması hedeflerim arasında her zaman var, ama bu sefer biraz farklı düşünüyorum. Önceleri her gün, 24 saat milli takımı düşünüyordum. Şansımın azaldığı şu dönemde ise farklı düşünmeye başladım. Şayet hoca beni uygun görür ve çağırırsa, bütün coşkumla gidip katılacak ve takıma yardım edeceğim" ifadelerini kullandı.

(KÇ-KÇ-CC-S)

Kaynak: İHA