Fenerbahçe Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Fenerbahçe Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Fenerbahçe, 2007-2008 Sezonunun Hazırlıklarına Bu Akşam Yaptığı Antrenmanla Başladı.

Fenerbahçe Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Fenerbahçe, 2007-2008 sezonunun hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra'daki tesislerde bir araya gelen sarı-lacivertliler, sezonun ilk çalışmasını yaptı. Brezilyalı çalıştırıcı, 1 saat süren sezonun ilk antrenmanında, futbolculara koşu yaptırdı.

Tesislerdeki sahaların çevresinde iki tur koşunun ardından esneme hareketleri yapan futbolcular, daha sonra serbest olarak tesislerde 10 tur koşu yaptı.

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Wederson ve Ali Bilgin, sarı-lacivertli ekiple ilk antrenmanlarına çıktı.

Sarı-lacivertlilerin ilk çalışmasına, genç futbolcularla birlikte toplam 24 oyuncu katıldı.

Antrenmanda Volkan Demirel, Serdar, Önder, Can, Kerim, Deniz, Selçuk, Kemal, Olcan, Uğur, Tümer, Semih ve Kezman, geçen sezonu başka takımlarda kiralık olarak geçiren Gürhan, Onur, Mithat ve Volkan Babacan ile PAF takımdan Mert, Necati, Alper, Mustafa Cevahir ve Umut da yer aldı.

Avusturya kampının ortasında takıma dahil olacak Roberto Carlos ve Uruguay Milli Takımı ile Amerika Kupası'nda mücadele eden Lugano'nun dışındaki diğer futbolcular Aurelio, Appiah, Edu, Alex, Deivid ve Colin Kazım'ın 5 Temmuz Perşembe gününe kadar takıma katılacakları açıklandı.

Fenerbahçeli futbolcular, 9 Temmuz'da başlayacak Avusturya kampı öncesinde İstanbul'da sabah ve akşam olmak üzere her gün çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Öğle saatlerinde salonda ağırlık çalışmalarına da yer verileceği belirtildi.

Kaynak: AA