HABER: Fenerbahçe'ye Kadıköy'de 5. penaltı!

Fenerbahçe'ye Kadıköy'de 5. penaltı!

8 Kasım 2019 23:05
Fenerbahçe'ye Kadıköy'de 5. penaltı!

Fenerbahçe bu sezon sahasında oynadığı 6 maçta 5 penaltı kazandı. Sarı-lacivertli takım, ligin ilk haftasındaki Gaziantep maçında da 3 penaltı kullanmıştı.

Haber Yorumları (27)
KRAL ALİ: ancak penaltilarla kazaniyor, sonrada fenerin sahasina eli bükülmez palavrasini uyduruyorlar, versinler saglam bir hakem ne oluyor fenerbohcanin hali, görelim ozaman.
.: PENALTILARDA BİRŞEY YOK FAKAT ŞİKENİN ALASI KASIMPAŞAYA VERİLEN KIRMIZI KARTTIR .
ŞAKO: Maşşallah vedat penaltılarla gol kralı olacak. Geçen yıl çagneyi eleştirenler neredesiniz looooo
ALİ: burdan şikeye karışanlara selam olsun
KENAN: YORUM YAPAN ZAVALLI AĞLAKLAR MADEMKİ NET PENALTILAR PENALTI DEĞİL TEKRAR İSTEYİN
GS: SAVCILAR NERDE YALI COCUGU
MHS: PENALTIBAHÇEE. . .
DEREBEYLİ: Geçenhafta Sergen Hocayı attılar Malatyayı durdular. Böyle sistem hakemlerle çok Avrupa macerası ararız. Bu sene hedef Fenerbahçe şampiyon. Her sene baştan belirleniyor.
BLADE: Bu futbolla zor olur
ADALET: savcılar yetmez hakimlerde görev başına kendilerini yere atsınlarda penaltı vereyim diye gözleyen hakemler var sahada yazık gerçekten top oynamaya çalışan takımlara
KEBAPÇI SELO: Allahtan kork öyle yorum yap. Eğer Allah korkun varsa Trabzon antalya ve kayseri maçlarında verilmeyen net penaltılarıda söyle. Verilen penaltıların hangisi haksız. 2 side net penaltı.
ADAM: 1. penaltı nasıl verildi yazık demek ki fedarasyona hakemlere ara sıra fırça kaymak gerekiyor
FBYE YASAK: ikisi de net penaltı daha nasıl olsun ozana yapılan harekette adam topa bile dokunmuyor direk dalıyor diğerinde ise topu dirseği ile uzaklaştırıyor. eğer kurallara göre fbye bir maçta birden fazla net penaltı vermek yasak ise maçı tekrarlatın.
ÖMER: FEDERESYON BAŞKANI FENERLİ SIKIYORSA VERMESİNLER
FBLİ: evet Avrupada en çok gol kaçıran en çok direği olan takımiz. Rakip ceza sahasında en çok süre geçiren 3 takımdan biriyiz. Ama penaltı kazanınca herkes ağlıyor. Rakipler elle oynayacak kasap gibi girecek ama hakemler Antalya ve kayseride olduğu gibi her maç bizi dograyacak. Bu kadar ağlamayin gerçekleri görün.
HAKAN: fenerasyon hakemler ele le
HARBİDEN: Penaltılara aboneyiz maşallah tüm takım sadık yat sadık yat olmuş dokunsan yerlerde sürünüyorlar reziller başka türlü galib gelemeyeceklerdi avrupada görecez bakalım nasıl oluyormuş bu işler düzenekli avrupa yolunuz hayırlı olsun şimdiden bellide oralara gideceğiniz siz şuan doğramaya devam edin sizide orda doğrayacaklar bu oyunlarla gittiğiniz için hak etmiyorsunuz çünkü beter olun rezil utanmaz sadık yat sadık yatlar
FENASİ: AğkamasınI bileceksin alamayan çocuğa emzik vermezler.
.: ŞİKEBAHÇE BAŞKANI ALİ ÇIKTA KONUŞ ŞİMDİ . GEÇEN SENE AYARLANMIŞ LİGTİ BU SENE TEMİZ LİG DİMİ .
SERKAN B.: penalbahce
LOL: federasyon zaten fenerli ne bekliyorsunuzki.
İYİ Kİ TARFTAR DEĞİLİM....: Meşhuuuur 3 büyükler adı verilen takımlar sizin ağalığınızı şu mahalle liginden çıkıpta bi de Avrupa da görsek gelen vuruyoooor giden vuruyooooor. . . . Yazıklar olsun size. Sarılmış takımlar üzerine bir futbol ligi kurup dilediğinizce at koşturup duruyoesunuz ya ama foyanız Avrupa da bir vir çıkıyor. . .
MAHMUT BAHÇEYAKA: FB ye geçen haftalarda da penaltısı verilmedi. Yapmasınlar penaltı. Herkes FB ye gelince canavarca oynuyor, dİJİTÜRk ÜN para pastasından alan taraftarsız takımlar İYİ PARA ALIYOR. Büyük takımlar olmasın bunlar avuçlarını yalar. Bu acı ama doğru gerçek, HER TAKIM AYRI İHALE YAPSA GERÇEK ORTAYA ÇIKIVERİR.
SAVCI: Ne güzel düzenek. . .
KSK Lİ MESUT: Hakemlerle şampiyon olup avrupada rezil olan rezilsaray ın rezil conconları atlarlar şimdi buraya...
HM: Utanın fenerasyon. Rezil Hakemler. İşte Şikebahçe. Kalan Malatya Göztepe Rize Sivas deplasmanları ve Besiktaş maçında adam gibi Hakem olsun . Anca 1 2 puan alırsınız.BIIZNILLAH.
SEMİH AGA: Evet savcilar göreve gelmisler, kasimpasayi dogramislar.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title