Fenerbahçe'ye Alanya'da Özel Güvenlik Tedbirleri

Fortis Türkiye Kupası'nda Yarın Alanyaspor ile Karşılaşacak Olan Fenarbahçe, Türkler Beldesinde Bulunan 5 Yıldızlı Alaiye Spa-resort Otel'e Yerleşti.

Fenerbahçe'ye Alanya'da Özel Güvenlik Tedbirleri

Fortis Türkiye Kupası'nda yarın Alanyaspor ile karşılaşacak olan Fenarbahçe, Türkler beldesinde bulunan 5 yıldızlı Alaiye SPA-Resort Otel'e yerleşti.

Alanyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe takımı, kalacağı 5 yıldızlı Alaiye SPA-Resort Otel'e geniş güvenlik önlemleri arasında geldi. Fenerbahçeli futbolcuları görmek için yüzlerce taraftar otel önünde hazır bulundu. Otelde kalan birçok turist, Roberto Carlos'u gömek için çaba sarfetti. Bu arada, Alanyaspor Taraftarlar Derneği'nden bir grup, Alanya'nın simgesi bir bağ muzla otele geldi. Otel girişinde muzlar, sarı-lacivertli futbolculara ikram edildi ve futbolculara başarılar dilendi.

Öte yandan, Fenerbahçe kulübünün 40 kadar güvenlik görevlisi, Alaiye SPA-Resort Otel'in içinde ve dışında kuş uçurtmuyor. Otel giriş ve çıkışları vatandaşlara yasaklanırken, içinde sivil güvenlik timi bulunan 4 araç, otel çevresinde konuşlandırıldı. Roberto Carlos'un kalacağı katta tüm odalar boş bırakılırken, sadece Carlos'un 5 kişiden oluşan özen güvenlik timi için ayrı bir oda ayrıldı. Fenerbahçe kulübü aşçıları da otelin mutfağında özel bir yere yerleşti. O bölüme otelde bulunan diğer aşçıların

girişi yasaklandı. Yiyecekten içeceğe kadar futbolcuların tüm ihtiyaçları bu aşçılar tarafından karşılanıyor.

(OK-Y)