Fenerbahçe Ülker, Oyak Renault Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Beko Basketbol Ligi'nin 18. Haftasında Oyak Renault ile Yarın Bursa'da Karşılaşacak Olan Fenerbahçe Ülker, Bu Maçın Hazırlıklarını Tamamlayarak, Maç Saatini Beklemeye Başladı.

Fenerbahçe Ülker, Oyak Renault Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Beko Basketbol Ligi'nin 18. haftasında Oyak Renault ile yarın Bursa'da karşılaşacak olan Fenerbahçe Ülker, bu maçın hazırlıklarını tamamlayarak, maç saatini beklemeye başladı.

Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren antrenmanda oyuncuların moralli olduğu gözlenirken, Antrenör Aydın Örs, yaptığı açıklamada, OYAK Renault maçından galibiyet hedeflediklerini belirterek, "Bizim için her maç önemli. Normal ligi ilk 3 arasında 1. veya en kötü ihtimalle 2. bitirmek istiyoruz. Bunun için her maça ayrı bir önem vermeye çalışıyoruz. OYAK Renault maçı da bunlardan biri. OYAK Renault için de önemli bir maç. Onların da ligde tutunabilmesi için kazanması gerekiyor" dedi.

Takımdaki eksikliklerin kendisini düşündürdüğünü kaydeden Örs, "Cory Violette olayından sonra İbrahim'i de grip olduğu için getiremedik. Ancak yarın burada iyi bir maç izlettirmeye çalışacağız. Ligde çok güçlü rakiplerimiz var. Ama biz de güçlüyüz. Hedefimiz şampiyonluk" diye konuştu.

Öte yandan, Fenerbahçe Ülker'in yarınki rakibi OYAK Renault'ta Antrenör Yücel Platin, yaptığı açıklamada, zor bir dönem geçirdiklerini belirterek, "Alpella mağlubiyeti ile çok ağır bir yara aldık. Bundan sonrasına çok dikkat etmemiz gerekiyor. 4-5 takım düşme hattına girdi. 13 maç kaldı. Hepsi birer final maçı. Fenerbahçe Ülker'in gücünü biliyoruz. Şampiyonluğun en büyük adaylarından, ama bizim de galibiyet için küçük de olsa bir şansımız var ve bu şansımızı sonuna kadar kullanacağız. Kimse sahaya yenilmek için çıkmıyor. Fenerbahçe Ülker'e karşı çok çok iyi oynamak lazım, ama 3 gün sonra bizim için çok daha önemli olan Tekel deplasmanı var. Sakatlanmadan mücadele edeceğiz. Keyifli bir maç olacaktır. İki takıma da iyi şanslar diliyorum" ifadelerini kullandı.

(EV-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA