Fenerbahçe Taraftarlarından Zico'ya Destek...

Fenerbahçe Taraftarlarından Zico'ya Destek...

Fenerbahçe'de, Christoph Daum'un yerine teknik direktörlüğe getirilen ''Zico'' lakaplı Brezilyalı teknik adam Arthur Antunes Coimbra'ya sarı-lacivertli taraftarlardan destek geldi.

Fenerbahçe Taraftarlarından Zico'ya Destek...

Fenerbahçe'de, Christoph Daum'un yerine teknik direktörlüğe getirilen ' 'Zico'' lakaplı Brezilyalı teknik adam Arthur Antunes Coimbra'ya sarı-lacivertli taraftarlardan destek geldi.

''www.antu.com'' adlı internet sitesinde ortak görüşlerini bir bildiri halinde yayınlayan sarı-lacivertli taraftarlar, kulüp yönetim kurulunun 100. yılda takımın başına getirmeyi uygun gördüğü Zico'ya tam destek verme kararı aldı.

Taraftarların bildirisinde özetle şu ifadelere yer verildi:

''Taraftarlarımızın bir bölümünün Zico konusunda endişeleri var. Her şeyi serbestçe tartışabilmeliyiz ama 'hep destek tam destek' felsefesinin içinde kalarak. Taraftarlar olarak, kim olursa olsun yönetimimizi ve teknik direktörlerimizi sununa kadar desteklememiz gerektiğini biliyoruz. Bunun örneklerini defalarca gösterdik. Bu desteği 100. yılımızda Zico'ya da göstermememiz için hiçbir sebep yok.

Efsane futbolcuydun, sana 'Beyaz Pele' dediler. Umarız Fenerbahçemize kattıklarınla bizim de gönlümüzde efsane olursun Arthur Antonios Coimbra Zico... Her zaman her yerde destekçin olacağız.''

Kaynak: AA