Fenerbahçe Taraftar Hesabı 12 Numara Yayın Hayatına Son Verdi

Fenerbahçe taraftar hesaplarından "12 Numara" veda paylaşımıyla sosyal medyadaki yayın hayatına son verdi.

Fenerbahçe taraftar hesaplarından "12 Numara" sosyal medyadaki yayın hayatına son verdi. Twitter'da 2 milyona yakın takipçisi bulunan ve en büyük taraftar hesaplarından biri olan "12 Numara", kararı takipçilerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

İŞTE 12 NUMARA'NIN TWİTTER HESABINDAN YAPILAN PAYLAŞIM

"Başkanımız Ali Koç'un vizyonu ile çizdiği yeni yolda, futbol iklimimizin seviyesinden dolayı attığımız adımların kulübümüze ve yönetimimize zarar vermemesi adına, yayın hayatımıza süresiz olarak son veriyoruz. Hoşçakal 12 Numara."

YORUMLAR (10)

 • YADO:
  ABD'nin Türkiye de sayısız askeri üssü var bizde bunları bir gecede evlerine postalayalim sonra dolar isterse 10 TL olsun ABD nin Ortadoğu'da ki en etkin üsleri Türkiye'de bakalım gtlr buradan gitmeyi yiyormuş. Yada ikinci şık sadece Suriyelilere değil tüm mültecilere Avrupa'nın kapısını açalım işte o zaman bak AB ile ABD nin kavgasına birbirlerini yesinler bizde kendi işimize bakalım haktır Allah
  METIN DULGER: AYNEN KATILIYORUM SANA
 • BGFDT:
  biz niye abdye amborga yapmadık abd bize gol atmaya çalışıyor biz hala defans yapıyoruz onlarıda yalvartmalıyız
  TR: Ayrıca neyin varda ambargo koyxaksın adamlar zaten bizi üçüncü nesil taşeron olarak görüyor
  TR: Kardeşim mahalle kavgasına gider gibi bilip bilmeden konusuyorsunuz ... iyi alalım bi taş vuralım trumpın kafasına da ölsün bari ... bi adım atarken sonraki elli tane adımı nı hesap etmek zorundasın karşında ki abd her türlü boğar küçükk ülkeyi ufacık yunanistana bile söz geçmiyoruz daha
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.