Fenerbahçe Pul Satışlarında da Şampiyon

Fenerbahçe ile Galatasaray Arasındaki Ezeli Rekabet PTT Tarafından Bastırılan Pul Satışlarında da Kendini Gösterdi. Fenerbahçe, Yüzüncü Yıl Anısına Bastırılan Pul Satışlarında da Galatasaray'ın Önüne Geçti.

Fenerbahçe Pul Satışlarında da Şampiyon

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ezeli rekabet PTT tarafından bastırılan pul satışlarında da kendini gösterdi. Fenerbahçe, yüzüncü yıl anısına bastırılan pul satışlarında da Galatasaray'ın önüne geçti.

Fenerbahçe, yüzüncü yıl anısına bastırılan pul satışlarında da Galatasaray'ın önüne geçti.

PTT Genel Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Fenerbahçe'nin yüzüncü kuruluş yıldönümü anısına pul ve posta kartlarının yanı sıra her biri 25 YTL olan 15 bin adet portföy bastırıldı. Fenerbahçe, portföylerin 10 binini taraftara satmak üzere alırken, PTT şubelerinde de 5 bin portföy satıldı. Galatasaray ise yüzüncü yıl anısına 10 bin portföy bastırdı. 10 bin portföyden 6 bini satılabildi. PTT, portföy satışlarından Fenerbahçe’den 375 bin YTL, Galatasaray’dan 150 bin YTL gelir elde etti.

PTT yetkililerin, Fenerbahçe pullarının kısa süre önce satışa sunulduğuna dikkat çekerek, Fenerbahçe ve Galatasaray için bastırılan “4 pullu anma bloğu” ve “2 seri anma pulu”nun satışlarının devam ettiğini belirtti.