Fenerbahçe'nin Yıldız Adayı Eljif Elmas Kayıplarda

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla kadrosuna kattığı Eljif Elmas, formaya hasret kaldı. Makedon oyuncu, Beşiktaş U21 maçında yaptığı sert hareketin ardından U21 ve A Takım maçlarında kadroda yer alamadı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın serbest kalma bedeli olarak 23 milyon euro bedel biçtiği Eljif Elmas, 3 haftadır sarı lacivertli formayı giyemiyor.

Son olarak Beşiktaş'a karşı U21 maçında forma giyen ve o mücadelede rakibine çok sert bir hareket yapan Makedon futbolcu, kırmızı kart görmemiş ve sosyal medyada kendisi hakkında olumsuz mesajlar paylaşılmıştı.

U21 MÜCADELELERİNDE DE TERCİH EDİLMEDİ

O hareketinin ardından Aykut Kocaman tarafından oynanan 3 lig maçında da kadroya alınmayan genç yetenek U21 mücadelelerinde de tercih edilmedi.

Fenerbahçe'ye transfer olurken A Takım'da daha fazla şans bulmayı bekleyen oyuncunun bulunduğu durumdan dolayı rahatsız olduğu ve yeni sezonda oynayabileceği bir takıma gitmek istediği ifade ediliyor.

18 yaşında olmasına rağmen Makedonya Milli Takımı'nda oynayan ve geleceğin yıldızları arasında gösterilen Eljif Elmas, Fenerbahçe ile 2022 yılına kadar sözleşme imzalamıştı.