Fenerbahçe'nin Rakibi Az Alkmaar İstanbul'a Geldi

UEFA Kupası 3. Tur İlk Maçında Yarın Deplasmanda Fenerbahçe ile Karşılaşacak Hollanda'nın Az Alkmaar Takımı, 4 Saatlik Bir Gecikmeyle İstanbul'a Geldi.

Fenerbahçe'nin Rakibi Az Alkmaar İstanbul'a Geldi

UEFA Kupası 3. tur ilk maçında yarın deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak Hollanda'nın AZ Alkmaar takımı, 4 saatlik bir gecikmeyle İstanbul'a geldi.

Hollanda ekibini Atatürk Havalimanı'nda, Fenerbahçe Kulübü Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar karşıladı. Turgut Acar, kulübün başkanı Dirk Scheringa ve eşine çiçek verdi. AZ Alkmaar'ın Hollandalı milli futbolcusu De Cler, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eksikleri olmalarına rağmen İstanbul'a galibiyet için geldiklerini ve avantajlı bir skorla ülkelerine döneceklerine inandığını söyledi. Daha sonra AZ Alkmaar kafilesi, havalimanından konaklayacağı Conrad Otel'e hareket etti. Bu arada, Hollanda ekibiyle birlikte bir grup taraftar da İstanbul'a geldi.

AZ Alkmaar, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını, karşılaşmanın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda, saat 22.00'de yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Teknik Direktör Louis Van Gaal de antrenman öncesi statta bir basın toplantısı düzenleyecek.

(EYB-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA