Fenerbahçe'nin Avusturya Kampı

Fenerbahçe'nin Avusturya Kampı

Almanya'nın Münih Kentinde Başarılı Bir Ameliyat Geçiren Deivid de Souza'nın Cuma Günü Öğleden Sonra Fenerbahçe'nin Kampına Katılacağı ve Tedavisine Burada Kulüp Sağlık Ekibi Tarafından Devam Edileceği Öğrenildi.

Fenerbahçe'nin Avusturya Kampı

Almanya'nın Münih kentinde başarılı bir ameliyat geçiren Deivid De Souza'nın Cuma günü öğleden sonra Fenerbahçe'nin kampına katılacağı ve tedavisine burada kulüp sağlık ekibi tarafından devam edileceği öğrenildi.

2008-2009 sezonuna Avusturya'nın ünlü kayak merkezi Kitzbühel'de hazırlanan Fenerbahçe çalışmalarını günde çift idman yaparak sürdürüyor.

Kitzbühel kasabasındaki mahalli takımın sahasında teknik direktör Luis Aragones yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1,5 saat sünen çalışmada, İspanyol teknik adam öğrencilerini zaman zaman çok sert şekilde uyarıyor.

Antrenmana topla yürüyüş yaparak başlayan sarı-lacivertli futbolcular, dar alanda paslaşma ile devam ettikleri idmanda daha sonra, hava topu çalışması yaptılar.

Aragones, çalışmanın ikinci bölümünde oyuncularını 2 gruba ayırarak, yarı alanda tek kale maç yaptırdı. Oyunu sık sık durduran Luis Aragones, hata yapan futbolculara isimleriyle seslenerek sert bir şekilde uyarıda bulundu. İdman açma germe çalışmasıyla sona erdi.

Menajer Volkan Ballı, yarın ve Cuma günü basına kapalı günde çift antrenman yaptıktan sonra, 12 Temmuz Cumartesi günü Kufstein kasabasında İngiltere ikinci lig takımlarından Swindon Town ile bir hazırlık maçı yapacaklarını söyledi.

İkinci hazırlık maçını 16 Temmuz günü Çek Cumhuriyeti'nin ünlü Sparta Prag takımı ile oynayacak olan sarı lacivert ekip, 19 Temmuz günü de yine Çek Cumhuriyeti takımlarından Ceske Budejovice ile üçüncü hazırlık maçını oynayacak.

Kaynak: AA