Fenerbahçe'nin Antrenmanını Gurbetçilerle Birlikte Papazlar İzledi

Fenerbahçe'nin Avusturya'da Yaptığı Yeni Sezon Hazırlıklarını Basın Mensupları ve Gurbetçilerin Yanı Sıra Kilise Papazları da İzliyor.

Fenerbahçe'nin Antrenmanını Gurbetçilerle Birlikte Papazlar İzledi

Fenerbahçe'nin Avusturya'da yaptığı yeni sezon hazırlıklarını basın mensupları ve gurbetçilerin yanı sıra kilise papazları da izliyor.

Sezon öncesi hazırlıklarını Avusturya'nın Kitzbühel kasabasında sürdüren sarı-lacivertlilerin antrenmanları ilginç görüntülere sahne oluyor. Kamp yerinin Alp Dağları'nın eteklerinde olması nedeniyle sürekli yağış ve sisli orman havası altında çalışan futbolcuları basın mensupları ile gurbetçiler yalnız bırakmıyor. Akşam yapılan antrenmanda ise çevre kiliselerde görevli papazlar da Fenerbahçe'yi izlemek için antrenmana geldi. Papazlardan biri Fenerbahçe için dua etti.

-DEİVİD 4 AY SAHALARDAN UZAK KALACAK-

Bu arada Avusturya kampının ilk günü yapılan antrenmanda sol ayak bilek kemiği kırılan Brezilyalı oyuncu Deivid de Souza'nın ameliyatının başarılı bir şekilde tamamlandığı öğrenildi. Münih, Gogenhausen Krankenhaus'ta saat 15.30'da başlayan ve 3,5 saat süren ameliyattan sonra Deivid de Souza'nın 6 hafta süreyle ayağının alçıda kalacağı ve 3,5-4 ay içinde tekrar sahalara dönebileceği bildirildi. Brezilyalı oyuncu Perşembe gününe kadar hastanede kalacak.

-MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU-

Öte yandan Yeni sezon için hazırlık kampını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde oynayacağı hazırlık maçlarıda belli oldu.

Sarı-lacivertlilerin maç programı şöyle:

Fenerbahçe SK - FC Kufstein veya Swindown Town

Tarih: 12.07.2008

Saat: 19:00

Yer: Stadion Kufstein Arena

Fenerbahçe SK - Sparta Prag

Tarih: 16.07.2008

Saat: 19:00

Yer: Stadion SV Wörgl

Fenerbahçe SK - Ceske Budejovice

Tarih : 19.07.2008

Saat: 19:00

Yer: Stat henüz belli değil. İlerleyen günlerde açıklanacaktır.

Fenerbahçe SK - Shaktar Donetsk

Tarih: 23.07.2008

Saat : 21:00

Yer: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu