Fenerbahçe Maç Yapamıyor

Her Sezon Olduğu Gibi Bu Sezon da Yaptığı Flaş Transferler ile Taraftarlarını Heyecanlandıran Fenerbahçe, Avusturya'da Sürdürdüğü Hazırlık Kampında Oynadığı Maçlarda Oldukça Zorlanıyor.

Fenerbahçe Maç Yapamıyor

Her sezon olduğu gibi bu sezon da yaptığı flaş transferler ile taraftarlarını heyecanlandıran Fenerbahçe, Avusturya'da sürdürdüğü hazırlık kampında oynadığı maçlarda oldukça zorlanıyor.

F.Bahçe'nin hazırlık kampından kareler...

Avrupa'da yaşayan Fenerbahçeli gurbetçiler, sarı lacivertlilerin oynadığı Sparta Prag ve Ceske Budejovice karşılaşmalarının sonlarında, futbolculara adeta hücum ediyor.

DEİVİD MAÇ BİTMEDEN SOYUNMA ODASINA GİTTİ

Binlerce Fenerbahçeli taraftarın sahaya girmesi ile zor anlar yaşayan Fenerbahçeli futbolcular, taraftarlara imza dağıtarak formalarını hediye ediyorlar.

Sarı lacivertli takımda atyağı kırılan ve ameliyat olan Deivid de Zouza, Sparta Prag maçının bitmesine 5 dakika kala yedek kulübesini terkederek, alçıda olan ayağına yanlışlıkla gelecek darbelerden kendisini korudu.

CESKE MAÇINI TARAFTAR BİTİRDİ

Bu arada sarı lacivertlilerin dün oynadığı Ceske Budejovice karşılaşmanın son dakikalarında bir de ilginç olay yaşandı.

Karşılaşmanın 90+2. dakikasında hakem, rakip ceza alanına çok yakın bir noktadan Fenerbahçe lehine frikik düdüğü çaldı. Fakat Fenerbahçeli taraftarlar bu düdüğün, maçın bitiş düdüğü olduğunu düşünerek sahaya akın edince, hakem maçı bitirmek zorunda kaldı.

TÜRKİYE'DEKİ FENERBAHÇELİLER, SHAKHTAR MAÇINI BEKLİYOR

Avrupa'daki hazırlıkları sona eren Fenerbahçe, 23 Temmuz'da Şükürü Saracoğlu Stadı'nda Ukrayna'nın Shakhtar Donetks takımı ile bir hazırlık maçı daha oynayacak.

Fenerbahçe; Güiza, Emre Belözoğlu ve Burak Yılmazlı kadrosuyla taraftarları ile buluşacak.

Kaynak: DHA