Fenerbahçe Kulübü'nün 100. Yıl Kutlamaları

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Sarı-lacivertli Kulüp İçin 100. Yılın Büyük Bir Önem Taşıdığını Belirterek, "100. Yılımızda Bütün Branşlarda Şampiyon Olursak Ancak O Zaman Başarılı Sayılırız" Dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün 100. Yıl Kutlamaları

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulüp için 100. yılın büyük bir önem taşıdığını belirterek, "100. yılımızda bütün branşlarda şampiyon olursak ancak o zaman başarılı sayılırız" dedi.

Fenerbahçe'de yöneticiler ve taraftarlar, Düzce Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen 100. Yıl Balosu'nda bir araya geldi. Düzce'de, Kızılay Balo Salonu'nda düzenlenen baloya Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Yenigün, Ali Yıldırım, Hakan Dinçay ve Ercan Karasu, Kulüp Genel Müdürü Serkan Acar ve Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Fenerbahçeli eski futbolculardan Rıdvan Dilmen, Selçuk Yula, Turan Sofuoğlu ve taraftarlar katıldı. Baloda bir konuşma yapan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, 100. yıl coşkusunun büyük olduğunu ve bu yıla mutluluk içinde girdiklerini belirterek, "100. yıl önemli bir yıl. Geçmişten bugüne yaşadıklarımızı hatırlayacağımız bir yıl. Bugünleri de geleceğe taşıyacak bir yıl olacak. Bu da Fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterecek. Fenerbahçe, sadece futbolda değil, 10 branşta mücadele eden, tüm branşlarda başarılı olmayı hedefleyen bir kulüp. 2 bin 500'e yakın sporcusu olan bir kulüp. Bugün futbolda lideriz, yarın inşallah yapılacak maç sonunda da erkek basketbolda lider olacağız. Bütün branşlarda şampiyon olursak ancak o zaman başarılı sayılırız" dedi.

Düzce'nin kendisi için çok özel olduğunu, burada önemli hatıralarının bulunduğunu da kaydeden Başkan Yıldırım, "Düzce Amatör Küme'de futbol oynadım. Benim için ayrı bir yeri var" ifadelerini kullandı. Bu arada, Başkan Aziz Yıldırım'ın konuşmasının ardından salonda bulunanlar 'Büyük başkan' tezahüratında bulundu. Gece, 100. yıl pastasının kesilmesiyle son buldu.

(AY-KÇ-RO-RO-S)

Kaynak: İHA