Fenerbahçe Kayıp Puanları Tartıştı

Fenerbahçe Kayıp Puanları Tartıştı

Fenerbahçe'de, Çaykur Rizespor Yenilgisinin Ardından Bazı Yöneticiler, Teknik Heyet ve Futbolcularla Toplantı Yaptı.

Fenerbahçe Kayıp Puanları Tartıştı

Fenerbahçe'de, Çaykur Rizespor yenilgisinin ardından bazı yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı.

Samandıra Tesisleri'ne gelen asbaşkanlar Murat Özaydınlı, Mahmut Uslu, Ali Koç, Şekip Mosturoğlu ve Neşet Yalçın, burada teknik heyet ve futbolcularla yaklaşık 1 saat süreyle görüştü.

Toplantıdan sonra yapılan antrenman sırasında, basın mensuplarının yanına Ali Koç ile gelerek açıklamada bulunan Murat Özaydınlı, toplantıda, son puan kayıplarının nedenlerini tartıştıklarını söyledi.

Özaydınlı, yönetim olarak üzerlerine düşen görevleri yapıp, 100. yılın önemini oyunculara hatırlattıklarını ifade ederek, ''100. yılda tarih yazılmasını istediğimizi, taraftarın ve camianın beklentisinin bu yönde olduğunu hepsine hatırlattık. Onlar da bunun farkında. Onların çok derinden etkilendiğini gördük. Bunun üstesinden nasıl geleceklerinin de farkında. Hepsi birbirine emeğiyle, teriyle destek veriyor. Güzel bir sohbet oldu'' diye konuştu.

Bir gazetecinin, ''100. yıl oyuncularda baskı mı yaratıyor?'' şeklindeki sorusuna Özaydınlı, ''Hayır! Oyuncularımız 100. yılın keyfini çıkarmak istiyorlar'' yanıtını verdi.

Özaydınlı, bir soru üzerine, Galatasaraylı yönetici ve futbolcuların yaptıkları açıklamalarla ilgilenmediklerini, sadece kendi maçlarıyla ilgilendiklerini söyledi.

Özaydınlı, ''Alex ile görüşmeler devam mı ediyor'' sorusunu ''Neyi görüşeceğiz. Sanki İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra Almanya ile müttefik güçlerin yaptıkları gibi aylarca mı sürecek bu. Bizim Alex'le öyle bir ilişkimiz var ki sözleşme imzalamamız 15 dakikamızı alır'' diye yanıtladı.

Kaynak: AA