Fenerbahçe Gökkuşağı Altında Çalıştı

Fenerbahçe'nin Avusturya'daki Yeni Sezon Hazırlıkları Kapsamında Yapılan Akşam Antrenmanı İlginç Görüntülere Sahne Oldu.

Fenerbahçe Gökkuşağı Altında Çalıştı

Fenerbahçe'nin Avusturya'daki yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapılan akşam antrenmanı ilginç görüntülere sahne oldu.

Alp Dağları'nın eteklerinde bulunan sahalarda antrenman yapan sarı-lacivertlilerin akşam idmanında ortaya çıkan Gökkuşağı ilginç görüntülere sahne oldu. Antrenman sahasının tam üzerinde belirlenen Gökkuşağı futbolcuların ve taraftarların bakışları arasında kısa bir süre sonra kayboldu.

Bu arada antrenmanı izlemeye gelen çok sayıda taraftar özellikle teknik direktör Aragones'den imza almak için birbirleriyle yarıştı. İspanyol teknik adam terli olan futbolcularına taraftarlarla fotoğraf çektirmesini ve imza dağıtmasına izin vermedi.

-TARAFTARLAR TAKIM OTOBÜSÜNÜN YOLUNU KESTİ-

Antrenman sonunda ise Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüsü takip eden iki Mercedes aracında bulunan taraftarlar, otobanda otobüsün yolunu kesti. Futbolcuların aşağıya inmesini isteyen taraftarların bu isteği kabul edilmeyince otobüs bir süre yolun ortasında beklemek zorunda kaldı. Güvenlik zaafının yaşandığı bu olay sonrası ise taraftarlar futbolcular ile antrenmanda fotoğraf çektiremedikleri için bu yolu seçtiklerini söylediler.