Fenerbahçe, Gençlerbirliği Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 33. Haftasında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Yapacağı Gençlerbirliği Maçının Hazırlıklarını Bugün Akşam Saatlerinde Samandıra'da Yaptığı Antrenmanla Tamamlayarak Kampa Girdi.

Fenerbahçe, Gençlerbirliği Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 33. haftasında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde Samandıra'da yaptığı antrenmanla tamamlayarak kampa girdi.

Teknik Direktör Arthur Zico yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenman saat 17.00'de başladı ve 1.5 saat sürdü. Düz koşu, ısınma, koordinasyon ve istasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman, 5'e 2 top kapma çalışması ve ardından yapılan pas çalışmasıyla devam etti. Sarı - lacivertli oyuncular, taktik ağırlıklı çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Antrenmana tesislerde çalışan Deniz, Volkan, Lugano ile Önder dışındaki tüm oyuncular katıldı.

Bu arada Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Kenneth Anderson Samandıra Kamp Merkezi'ne gelerek antrenmanı izledi. İdari menajer Volkan Ballı ile birlikte bir süre antrenmanı izleyen Anderson antrenman sonrası Zico ve eski takım arkadaşı Semih'le görüştü.