Fenerbahçe Furkan Aydın ve Onur Karakabak'la Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe, Sakaryaspor'dan Transfer Ettiği Genç Futbolcular Furkan Aydın ve Onur Karakabak ile 3'er Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Fenerbahçe Furkan Aydın ve Onur Karakabak'la Sözleşme İmzaladı

Fenerbahçe, Sakaryaspor'dan transfer ettiği genç futbolcular Furkan Aydın ve Onur Karakabak ile 3'er yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın odasında gerçekleştirilen törende Furkan ve Onur, kendilerini 3'er yıllığına sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı. İki futbolcu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanları Şekip Mosturoğlu ve Neşet Yalçın'ın da hazır bulunduğu imza töreninde, sembolik olarak, Sakarya'nın plaka numarası olan 54 numaralı formalarla yer aldı.

Yeni transferlerden Furkan Aydın, Fenerbahçe'ye gelmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, ''Umarım ikimiz için de hayırlısı olur. Üzerimizde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.'' derken, Tuncay Şanlı'nın da Fenerbahçe'ye aynı kulüpten geldiği hatırlatılarak yöneltilen bir soruya, ''Hedeflerimiz bizim de büyük. Yoksa kazanamayız. Tuncay bizim için iyi bir örnek. Biz Tuncay ağabeyimizi örnek alıyoruz'' yanıtını verdi.

Onur Karakabak ise Fenerbahçe Kulübü'nde uzun yıllar hizmet edip, kalıcı olmak istediğini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Furkan ve Onur'un, sezon sonuna kadar kendi takımlarında forma giyeceklerini, gelecek sezondan itibaren sarı-lacivertli takımın kadrosuna katılacaklarını bildirdi.

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, sözleşmeleri sezon sonunda bitecek futbolcularla yaptıkları görüşmelerde sıkıntı yaşamadıklarını söyledi.

Alex, Lugano, Deivid, Selçuk ve Volkan Demirel'le yapılan görüşmelerin ne aşamada olduğu sorusunu Mosturoğlu, ''Görüşmelerimiz sürüyor. Bitirdikçe açıklayacağız. Şu an için bir sıkıntı yok. Tahmin ediyorum, ligin ikinci bölümü başlamadan görüşmeler tamamlanacaktır'' diye yanıtladı.