Fenerbahçe Dörtlü Finallerde 2. Maçından da Galibiyetle Ayrıldı

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi Dörtlü Finalleri İlk Devre 2. Maçında Dyo Karşıyaka'yı 3-0 Mağlup Ederek 2. Maçından da Galibiyetle Ayrıldı.

Fenerbahçe Dörtlü Finallerde 2. Maçından da Galibiyetle Ayrıldı

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi Dörtlü Finalleri ilk devre 2. maçında DYO Karşıyaka'yı 3-0 mağlup ederek 2. maçından da galibiyetle ayrıldı.

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, zaman zaman zorlanmalarına rağmen maçı 3 sette kazanmayı başardıklarını belirterek, "DYO Karşıyaka'nın da her takım gibi iddiası var. Bize karşı çok iyi bir oyun oynadılar. Zaman zaman zorlandığımız anlar oldu. Ama defans özelliğimiz ve maçı bırakmadan karşılaşmayı kazanmayı başardık. Bizim en büyük özelliğimiz, maçı sonuna kadar bırakmamamız. Oyuncularımı galibiyetten dolayı kutluyorum. Sırada en büyük

rakibimiz Ezcacıbaşı ile oynayacağımız maç var. Bu maçtan da başarılı bir sonuçla ayrılmak istiyoruz. Bugün aldığımız galibiyet tüm Fenerbahçe camiasına hediye olsun" dedi.

Sarı-lacivertli voleybolcular Özlem Özçelik, Pelin Çelik ve Çiğdem Can Rasna da kendilerine karşı son kozlarını oynayan DYO Karşıyaka'yı 3 sette mağlup ettikleri için mutlu olduklarını bildirdi. Sarı-lacivertli voleybolcular kendileri için en önemli maç olan Eczacıbaşı karşılaşmasından da galibiyetle ayrılmak istediklerini söylediler.

(EKO-EYB-HO-E)