Fenerbahçe, Dinamo Kıev Maçı Öncesi İstanbul'daki Son Çalışmasını Yaptı

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Dynamo Kiev İle Deplasmanda Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Bugün Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.samandıra Tesisleri'nde Basına Kapalı Olarak Gerçekleştirilen İdman Düz Koşu İle Başladı. Sarı Lacivertli Futbolcular Önce İrfan Saraloğlu Yönetiminde İ...

Fenerbahçe, Dinamo Kıev Maçı Öncesi İstanbul'daki Son Çalışmasını Yaptı

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu`nda Dynamo Kiev ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Samandıra Tesisleri`nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen idman düz koşu ile başladı. Sarı lacivertli futbolcular önce İrfan Saraloğlu yönetiminde istasyon çalışması yaptı. Takım bu çalışmanın ardından, antrenör Santanna yönetiminde koordinasyon ve dar alanda çift kale maç ile antrenmana devam etti.
İdmanın ikinci bölümünde ise futbolcular iki gruba ayrılırken, antrenör Edu forvetleri, teknik direktörü Zico ise defans ve orta saha oyuncularını çalıştırdı. İdman, yan top, şut ve taktik ağırlıklı bir çalışma ile sona erdi. Antrenman sonrasında teknik direktörü Zico ve Santanna bazı futbolcular ile özel çalışma yaptı. Kaleciler ise Murat Öztürk yönetiminde çalıştı.

LUCİANO`YA GPS`Lİ TAKİP

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı çalışmak zorunda kalan Fabio Luciano, bugün de düz ve kademeli koşu yaptı. Santanna, Luciano`ya ve kendi koluna GPS takarak Brezilyalı futbolcunun koşu performansını ölçtü. Santanna zaman zaman bu GPS`lerden aldığı bilgiler ile Luciano`yu yönlendirdi.

DENİZ İDMANDA

Birkaç hafta önce eşini kaybeden Deniz Barış, bugün takımla birlikte idmana çıktı. Antrenman öncesinde arkadaşlarının ve teknik heyetin taziyelerini kabul eden Deniz Barış`ı ilk idmanında çocukları da yalnız bırakmadı.
Fenerbahçe, Kiev`de oynanacak karşılaşma için yarın 13.40`ta Sabiha Gökçen Havaalanı`ndan özel bir uçak ile Ukrayna`ya hareket edecek.