Fenerbahçe'den Kezman Açıklaması

Fenerbahçe'den Kezman Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü Bir Açıklama Yaparak, Sarı-lacivertli Takımda Medyada Yer Aldığı Gibi 'Kezman Krizi' Yaşanmadığını Bildirdi.

Fenerbahçe'den Kezman Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü bir açıklama yaparak, sarı-lacivertli takımda medyada yer aldığı gibi ''Kezman krizi'' yaşanmadığını bildirdi.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, bugün birçok gazetede, Kezman ile ilgili haberler yer aldığı belirtilerek, şöyle denildi:

''Haberlerde, oyuncumuz Kezman'ın dün oynanan Gençlerbirliği maçının ilk on birinde adını göremeyince tavır koyduğu ve maç öncesi ısınmaya çıkmayarak bu durumu protesto ettiği gibi yanlış bilgilere yer verilmektedir. Evet, dün oynanan maçta oyuncumuz Kezman, diğer arkadaşlarıyla birlikte ısınmaya çıkmamıştır. Ancak bunun nedeni ne bir isyan, ne bir protesto, ne de bir tavır koyma girişimidir. Kezman, teknik kadrodan izin alarak, teknik kadronun bilgisi dahilinde sahaya ısınmaya çıkmamış, soyunma odasında bandaj yaptırmış, maç öncesi hazırlıklarını soyunma odası ve koridorlarda tamamlamış, maç başlamadan önce yedek kulübesindeki yerini almış ve maçın son bölümlerinde de oyuna girerek üzerine düşen görevi yapmıştır. Bilgi almadan, ihtimaller üzerine, var sayılarak yapılan yorum ve haberlerle, hem takımımız içinde sorunlar varmış gibi gösterilmekte, hem de kamuoyu yanlış bilgilendirilmektedir. İşin gerçek boyutu bu şekildedir.''