Fenerbahçe'den Halkbank Spor Kulübü Yöneticilerine Ağır Suçlama

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, Eskişehir'de Halkbankası Voleybol Takımı ile Yaptıkları Maç Esnasında Çıkan Olaylara Tepki Göstererek, Halkbank Spor Kulübü Yöneticilerini Devletin Parası ile Devletin Düzenini Bozmakla Suçladı.

Fenerbahçe'den Halkbank Spor Kulübü Yöneticilerine Ağır Suçlama

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, Eskişehir'de Halkbankası voleybol takımı ile yaptıkları maç esnasında çıkan olaylara tepki göstererek, Halkbank Spor Kulübü yöneticilerini devletin parası ile devletin düzenini bozmakla suçladı.

Eskişehir Porsuk Spor Salonu'nda oynanan Erkekler Voleybol Birinci Ligi Dörtlü Final 1. Devre maçlarında karşılaştığı Halkbankası'nı 3-1 mağlup eden Fenerbahçe voleybol takımı, karşılaşma sonunda büyük sevinç yaşadı. Ancak, maç sırasında Halkbankası'nı destekleyen bir grup taraftarın olay çıkarması tepki topladı. Maç sonunda İHA muhabirine açıklama yapan Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, "Biz bu finallere hazırlandık. Güzel bir başlangıç yaptık, çok mutluyum. Sonunu da getireceğimize inanıyorum. Önce taraftarımıza ve camiamıza teşekkür ediyorum. Ancak şunu söylemek istiyorum. Halkbankası yöneticilerine, telefonla görüştüğüm Mahmut bey (Fenerbahçespor Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu) adına sesleniyorum. Devletin parası ile devletin düzenini bozan bu zihniyeti ben seyirciye, taraftara ve insanlara bırakıyorum" diye konuştu.

Fenerbahçeli voleybolcular ise, galibiyetle iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, devamını getirerek kupayı alma temennisinde bulundular.

(HÖ-OÖ-İK-OK-S)