Fenerbahçe'den Beyonce Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri Kapsamında 24 Ekim Çarşamba Akşamı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Düzenlenecek Beyonce Konseri İçin İzleyicilere Uyarılarda Bulundu.

Fenerbahçe'den Beyonce Açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, 100. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Çarşamba akşamı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenecek Beyonce konseri için izleyicilere uyarılarda bulundu.

Kulüpten yapılan açıklamada, saat 20.30'da başlayacak Beyonce konserine, fotoğraf makinesi, kamera, kaydedici cihazların getirilmesinin kesinlikle yasak olduğu bildirilerek, söz konusu cihazlarla konsere gelen izleyicilerin içeri alınmayacağı ifade edildi.

STAT KAPILARI AÇILMAYACAK

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan bir başka açıklamada ise bugün bir gazetede çıkan, yeterli bilet satılamaması halinde stat kapılarının açılarak biletsiz seyircilerin içeri alınacağı haberinin gerçekleri yansıtmadığı bildirildi.

Açıklamada, “Konser öncesinde stadyum kapılarının açılmak suretiyle ücretsiz izleyicinin konsere alınması söz konusu olamaz. Bu sebeple konseri izlemek isteyen taraftarlarımızın, bu yalan habere itibar etmemesini ve konser biletlerini tükenmeden ve son günü beklemeden satın almalarını önemle bildiririz. İlgili resmi merciler tarafından bu konser

için belirlenmiş güvenlik tedbirleri gereği olarak, konser günü, hiçbir şekilde stat kapılarının açılmayacağını, biletsiz seyircilerin stada alınmayacağını, stat çevresine biletsiz hiç kimsenin yaklaştırılmayacağını ve bileti bulunmayanların stat çevresinde toplanmalarına izin verilmeyeceğini ifade etmek isteriz” denildi.